Emil Stępień i Dorota Rabczewska już od wielu miesięcy nie tworzą pary. I choć wokalistka dopiero niedawno ogłosiła to światu, wiadomo, że od kilku tygodni spotyka się z amerykańskim modelem. Zresztą ich wspólne zdjęcia z wakacji już krążyły w sieci. Na jednej z fotografii Doda i Max Hodges zostali przyłapani, spacerując za rękę. Fotografia ta chyba przypadła do gustu również ex-partnerowi gwiazdy, ponieważ postanowił wrzucić je na swój Instagram. Po co? Tego właśnie możemy się tylko domyślać. Zdjęcie było opatrzone komentarzem:

Wyciekły SZOKUJĄCE wiadomości, które miał wysyłać Emil Stępień. Doda odcina się i ostrzega dziewczyny

Proszę, nie skupiaj się na tym, co straciłaś. Skup się na tym, co jeszcze zostało. Żyj i pozwól żyć innym – pisze Emil.

Jednakże, gdyby tego było mało, Stępień odpowiadał też na komentarze swoich fanów, a w jednym z nich przyznał nawet, że Hodges jest przystojnym mężczyzną. Co więcej – po pewnym czasie producent pożałował chyba swojej wylewności i natychmiast skasował post. A jako, że w sieci nie ginie nic, na portalach od razu pojawił się screen.

Doda: „Na koniec dnia każdy z nas jest człowiekiem”

To odpowiedź na wypowiedzi Dody? W końcu nie ma dobrego zdania o prawie byłym mężu i ostrzegała przed nim kobiety, którym składał propozycje zawodowe przez prywatne wiadomości.

screen plotek.pl

screen plotek.pl