Całkiem niedawno Doda udzieliła wywiadu w którym stwierdziła, że nie wie czy będzie potrafiła się jeszcze zakochać. Zapytana przez dziennikarza „Faktu” o idealnego partnera odpowiedziała ze smutkiem w głosie:

Ja po prostu nigdy nie poznałam kogoś, kto po czasie okazuje się tą samą osobą za którą się podaje. I to jest straszne! To mi rozwaliło całkowicie psychikę. Po prostu chciałabym być z kimś, kto jest tą samą osobą, co na początku.

Dziś po raz kolejny postanowiła się odnieść do tego tematu za pośrednictwem swojego Instagrama. Pod krótkim filmikiem z wywiadem zamieściła taki komentarz:

Większość z Was pewnie myśli, ze gwiazdy estrady to rozkapryszone egoistki wysysające energię ze swoich partnerów i śpiące w swoich muzeach…pamietajcie proszę podczas utrwalania tych stereotypów, że gdyby nie nadwrażliwość i głód miłości …artystkami by nigdy nie zostały.Niestety człowiek głodny miłości i głaz przytuli. Na koniec dnia każdy z nas jest człowiekiem,który chce być kochany za to kim jest naprawdę.Flesze,czerwone dywany, aplauz -to stymuluje pożądanie ,nie prawdziwą miłość. Koniec końców to one są zawsze winne i złe. Rozkładane na czynniki pierwsze przed wszystkimi często nie mogą powiedzieć PRAWDY. Zresztą po co? połowa z Was nawet nie uwierzy ,a druga połowa się ucieszy bo przecież … to „oderwane od rzeczywistości pożal się Boże gwiazdy,które zasłużyły na ten los”. JA NIE ZASŁUŻYŁAM. I NIKT NIE ZASŁUŻYŁ 💜

Pod postem zaroiło się od wielu reakcji jej fanów, którzy pocieszali piosenkarkę. Miejmy nadzieję, że wkrótce uda się jej znaleźć prawdziwą miłość.

 

 

 

scena z: Doda, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Doda, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Doda, fot. Baranowski/AKPA