Eryk Lubos jest jednym z bardziej charakterystycznych aktorów w Polsce. Na brak ról nie może narzekać, mimo że od lat konsekwentnie unika ścianek i wywiadów. Niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, ale teraz zrobił wyjątek i zdradził, na jakie stawki może liczyć w swoim zawodzie.

Pogrzeb Stanisława Radwana. Dorota Segda ze łzami w oczach żegna męża

Eryk Lubos o swojej największej pasji

W rozmowie z „Twoim Stylem” Eryk Lubos opowiedział o swojej największej pasji, jaką jest nie aktorstwo, a boks. Przyznaje, że to właśnie ta dyscyplina sportowa pomogła mu w aktorstwie.

Istotą  boksu  jest  nie  rywalizacja,  tylko  podróż  w  głąb  siebie. Dzięki niemu nauczyłem się więcej o teatrze niż przez pięć lat studiów. Gdyby nie boks, nie byłbym tu, gdzie jestem – stwierdza.

Paweł Domagała otworzył się na temat małżeństwa z Zuzanną Grabowską: „Czuję się spełniony dopiero z nią”

Poruszył też temat pieniędzy i swoje śląskie podejście do pracy, czyli solidność, rzetelność i tradycyjna pracowitość. Uważa, że go nie mia: „Za to wszyscy mamy wojnę na Wschodzie, galopującą inflację, wszechobecny kryzys i coraz wyższe podatki dla Polaków, którzy najwięcej pracują w Europie. Zazwyczaj im więcej człowiek pracuje, tym więcej posiada”zauważa.

U nas im więcej pracuje, tym większy czuje strach, że straci to, co ma, a co nie do końca jest jego, bo często na kredycie. I zaczyna się problem. (…) Sam pozbyłem się kredytu i przestałem żyć ponad stan. Z tego są same kłopoty. Trzeba się uginać, kłaniać, być miłym i mówić co innego, niż się myśli. Koszmar – przyznaje.

Katarzyna Zielińska o drugim ślubie i kryzysach w związku: „Mąż wpadł na absurdalny pomysł”

Wyznaje, że rodzina jest dla niego najważniejsza, bo najgorsze, co go może spotkać to samotność: „No właśnie. Ta dogłębna. Ludzie od niej uciekają, a tak naprawdę się nie da”. 

 

scena z: Eryk Lubos, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Eryk Lubos, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Eryk Lubos, fot. Baranowski/AKPA