Ewa Chodakowska chętnie pokazuje swoje wyrzeźbione ciało, wakacje, treningi i sukcesy zawodowe w mediach społecznościowych. Natomiast jeszcze nigdy nie wyżaliła się fanom, że w życiu coś nie gra…

Ewa Chodakowska – Instagram

Ewa Chodakowska pokazała, jak wygląda wnętrze jej LODÓWKI

Dzisiaj opublikowała na Instagramie zdjęcie ze szpitala w Atenach. Okazuje się, że mąż Lefteris Kavoukis będzie miał operację:

Miałam nic nie pisać.. Ale ja nie potrafię nie pisać… „Ewka! A ty nigdy nie masz słabszych dni? No weź.. powiedz, ze jesteś taka jak my wszystkie” …… No… nie pozostaje mi nic innego jak zacząć od:vPRZEPRASZAM – i dalej – WYBACZ… ale ja nie mam złych dni .. z wyboru.. Nie budzę się „jakaś taka dziś nie w sosie” (…) – zaczęła swój długi wpis Chodakowska.

Tłumaczy, że jej praca i pasja pozwalają mieć  ciągły kontakt z podłogą, może fruwać myślami w obłokach, ale stopy twardo depczą po ziemi.

Codziennie czytam tysiące wiadomości od PRAWDZIWYCH LUDZI…wiadomości wypełnionych PRAWDZIWYMI PROBLEMAMI.. ..Przemocowy mąż..Dziecko w szpitalu..Słabe wyniki badań..Przygotowania do chemioterapii..Codziennie czytam wiadomości wypełnione uczuciem bezsilności..A to chyba jedno z najtrudniejszych do zniesienia uczuć.. jedno z najdotkliwszych.. Nie mam śmiałości narzekać na pierdolety.. (…) – pisze trenerka.

Ewa Chodakowska wciąga do show-biznesu siotrzeńców – Vanessę i Alexa (ZDJĘCIA)

Po długim wstępie w końcu przeszła do kluczowego punktu w swoim wpisie. Wyznała, że jest w Atenach od niecałych dwóch tygodni:

Lelo właśnie został zabrany na sale operacyjną. Przed nim półtoragodzinna operacja.. I chociaż wiem, ze wszystko będzie dobrze, czuje te bezsilność..Mam kamień zamiast żołądka..Na klatce piersiowej stoi słoń.. Tłumacze sobie, ze takie sytuacje, spotykają nas po to, żeby zauważać i doceniać każdy dzień ❤️ Tydzien refleksji..WDZIĘCZNOŚĆ.. DOCEN TO CO MASZ! – napisała pełna refleksji Ewa.

Apeluje, aby nie narzekać na każdym kroku, bo los może przypomnieć, jak bardzo powinnaś być wdzięczna za to co już masz.

Polska influencerka ma PUPĘ lepszą niż Choda i Lewa. Jej nowe zdjęcie zrobiło furorę

View this post on Instagram

Miałam nic nie pisać.. Ale ja nie potrafię nie pisać.. „Ewka! A ty nigdy nie masz słabszych dni? No weź.. powiedz, ze jesteś taka jak my wszystkie” …… No… nie pozostaje mi nic innego jak zacząć od: PRZEPRASZAM – i dalej – WYBACZ… ale ja nie mam złych dni .. z wyboru.. Nie budzę się „jakaś taka dziś nie w sosie” .. Nie wstaje z łóżka „lewą nogą” .. Nie mam w zwyczaju MARUDZIĆ.. Nie śmiem.. Robot? Chyba nie… Może to po prostu rodzaj pracy jaki wykonuje? Moja praca i moja pasja pozwala mi na ciągły kontakt z podłogą.. Moge fruwać myślami w obłokach, ale stopy twardo depczą po ziemi.. Codziennie czytam tysiące wiadomości od PRAWDZIWYCH LUDZI.. ..wiadomości wypełnionych PRAWDZIWYMI PROBLEMAMI.. .. Przemocowy mąż.. Dziecko w szpitalu.. Słabe wyniki badań.. Przygotowania do chemioterapii.. Codziennie czytam wiadomości wypełnione uczuciem bezsilności.. A to chyba jedno z najtrudniejszych do zniesienia uczuć.. jedno z najdotkliwszych.. Nie mam śmiałości narzekać na pierdolety.. .. nie tylko dlatego, ze czytam Wasze historie.. ale tez dlatego, ze raz na czas, moje życie przypomina mi CO TAK NAPRAWDĘ JEST WAŻNE.. Jestem w Atenach.. Od niecałych dwóch tygodni.. Lelo właśnie został zabrany na sale operacyjną.. Przed nim półtoragodzinna operacja.. I chociaż wiem, ze wszystko będzie dobrze, czuje te bezsilność.. Mam kamień zamiast żołądka.. Na klatce piersiowej stoi słoń.. Tłumacze sobie, ze takie sytuacje, spotykają nas po to, żeby zauważać i doceniać każdy dzień ❤️ Tydzien refleksji.. WDZIĘCZNOŚĆ.. DOCEN TO CO MASZ! Nie narzekaj na każdym kroku.. Nie chcesz żeby los Ci przypomniał, jak bardzo powinnaś być wdzięczna za to co już masz.. JESTEŚ SZCZĘŚCIARĄ! Zacznij tak o sobie myśleć ❤️ Znam ludzi.. tysiące ludzi, którzy z miejsca zamienili by się z Tobą miejscami ❤️ #misjachoda #grateful

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on