Były już nietuczące batony, bio kosmetyki, a także stroje kąpielowe. Teraz przyszedł czas na zupełnie inne, nie związane z urodą i zdrowiem przedsięwzięcie. Ewa Chodakowska postanowiła bowiem rozwinąć skrzydła w branży turystycznej i wraz z mężem otworzyć hotel.

Ewa Chodakowska tłumaczy się z propozycji pracy, gdzie zamiast pieniędzy oferuje oznaczenie na Instagramie

Ewa Chodakowska otwiera hotel w Grecji

Jak do tego doszło? Okazuje się, że partner trenerki od dawna poszukiwał dla ich rodziny pojemnego domu. Greckiego miejsca, w którym małżeństwo mogłoby regularnie przyjmować też duże grono swoich przyjaciół. Niemniej jednak zamiast wielkiego mieszkania znalazł właśnie hotel.

Czy już można pakować walizki i bukować pobyt w nowym nabytku Ewy i Lefteris’a? Niestety na temat otwarcia jeszcze nic nie wiadomo. Na ten moment gwiazda zdradziła jedynie, że w planach są plany remontowe, a hotel w przyszłości ma być prawdziwą perełką. Jednakże już dziś zachwyca on swoją lokalizacją bezpośrednio przy plaży i przepięknym widokiem na zachód słońca.

Ewa Chodakowska ZDRADZIŁA, czy MOŻE MIEĆ DZIECI. „Może kiedyś”

To było zbyt piękne, żeby było prawdziwe… Możesz sobie wyobrazić nasze emocje… Dziś zapięliśmy wszelkie formalności na ostatni guzik… i odebraliśmy klucze… Brak mi słów… Będzie BAJKA… Wierzę, że za parę lat – jak już zrobimy z tego PEREŁKĘ – sama tu wpadniesz i się o tym przekonasz – dodaje na Instagramie Ewa.

Coś czujemy, że obłożenie hotelu będzie na pewno wysokie!