Ewa Chodakowska (38 l.) nie schodzi ze świecznika. Trenerka ma teraz naprawdę ciężki okres w życiu. Jej mąż trafił do szpitala i w Internecie aż huczy od komentarzy rozczarowanych obserwatorów, którzy hejtują jej propozycję pracy – gdzie zamiast zapłaty za usługi fotografa proponuje oznaczenie na Instagramie. Ewa postanowiła skomentować całą sprawę.

Ewa Chodakowska zdradziła, kiedy planuje DZIECKO

Ewa Chodakowska o współpracy barterowej

Ewa Chodakowska ma na swoim koncie wiele osiągnięć. Trenerkę na Instagramie obserwuje 1,7 mln. osób! Konsekwentnie promuje na profilu produkty własnej marki. Jednak ostatnio szczęście się do niej nie uśmiecha. Jej mąż przeszedł skomplikowaną operację – a  była jurorka „Dance Dance Dance” ma w Internecie złą passę.

Ostatnio głośno mówi się o propozycji pracy, którą złożyła Chodakowska profesjonalnemu fotografowi. On za swoją pracę miał dostać w ramach współpracy oznaczenie na Instagramie, które wpłynęłoby na zainteresowanie jego usługami. Taka forma zapłaty nie spodobała się fonom Ewy, którzy zaczęli krytykować ją w sieci.

Cała sprawa musiała dotknąć Ewę, bo przeniosła swoje emocje na bardzo długi wpis na Instagramie, gdzie wytłumaczyła, że dzisiaj taka forma współpracy jest normą. 

Najbogatsze Polki; Kulczyk na 1. miejscu, milionerkami są też Lewandowska i Chodakowska

WYMIANA, WYMIANA… Na obopólnych korzyściach.. SYMBIOZA. Czy te pojęcia coś Ci mówią? Innymi słowy BARTER! W dobie social mediów to STANDARD! Influencerzy reklamują hotele, restauracje, ubrania, żywność i USŁUGI i tak dalej. Ja tez – jakby nie patrzeć – jestem na liście influencerow. Ba! Moje zasięgi są warte całkiem sporo – zaczyna Chodakowska

Trenerka przyznaje, że codziennie dostaje mnóstwo propozycji współpracy barterowej, ale konsekwentnie promuje swoje produkty. Później tłumaczy, że usługa za promocję np. na Instagramie to nie jest praca za darmo.

Dostaje CODZIENNIE (tak codziennie) propozycje współpracy barterowej, ale jak sama widzisz głównie trzymam się promowania swoich produktów. Na przestrzeni roku korzystam z takiego rodzaju współpracy ultra sporadycznie. USŁUGA ZA PROMOCJE. To nie jest współpraca za darmo. Każdy produkt, każda firma, każda osoba która pojawia się u mnie na ścianie profilu KORZYSTA Z MOICH ZASIĘGÓW i tym samym promuje siebie lub swoją usługę – czytamy

Ewa Chodakowska

Fot.Instagram/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska o hejcie, który ją dotyka

Cała sprawa zyskała spory rozgłos a odgłosów oburzenia było coraz więcej. W komentarzach polał się hejt, który bezpośrednio dotknął trenerkę.

Jeśli podejmuje się takiej współpracy to ZA KAŻDYM RAZEM wartość moich działań promocyjnych znacznie przewyższa wartość usługi czy samego produktu. (…) Od półtora miesiąca trwa festiwal hejtu na moja osobę. Mówiłam, ze tak będzie. (…)Na dodatek jestem z mężem on/off w szpitalu. Dlatego, przyznaję, ze jestem trochę odcięta od internetu, zaglądam tu tylko po to, żeby wrzucić post i wracam do męża.

Ewa stale jest przy w szpitalu przy swoim mężu, jest zestresowana a w sieci aż huczy. Chodakowska przyznaje, że również a prawo do barteru, jak każdy inny influencer.

Skala hejtu jaka wylewa się ostatnio na mnie jest odczuwalna. Każdy może rzucić kamieniem. A rzucają sami święci? (…) Mam prawo do barteru takie samo jak każda inna osoba pracująca w social mediach. Z 365 dni w roku, wrzucając dziennie PO KILKA POSTÓW, takich postów barterowych znajdziesz tu zaledwie kilka.

Trenerka przypomniała, że rocznie płaci sporą sumę pieniędzy dla partnerów czy wspólników, jednak czy nie trzeba liczyć się z kosztami które ponosi się z racji prowadzenia działalności.

Żeby było jasne! Rocznie płace kilka milionów zł swoim partnerom, wspólnikom, pracownikom, produkcjom itd itd. GDYBYM SIĘ NIE ROZLICZAŁA, już dawno wszystkie media powiesiłby na mnie psy.

Ewa Chodakowska

Fot.Instagram/chodakowskaewa

Bo z bzdury „chodakowska umawia się na barter” robi się aferę na skale przestępstwa w którym jestem winna! A to ja czuje się ofiarą! HEJT TO PRZEMOC. Każdy kto mnie „nie trawi” , może rzucić kamieniem. Kamieniowanie opanowane do perfekcji, szkoda ze rzucają Ci, którym do skrzydeł i aureoli jest bardzo daleko! Przepraszam, ze dopiero teraz pisze, ale mam ważniejsze rzeczy na głowie.

View this post on Instagram

WYMIANA, WYMIANA… Na obopólnych korzyściach.. SYMBIOZA. Czy te pojęcia coś Ci mówią? Innymi słowy BARTER! W dobie social mediow to STANDARD! Influencerzy reklamują hotele, restauracje, ubrania, żywność i USŁUGI… i tak dalej.. Ja tez – jakby nie patrzeć – jestem na liście influencerow. Ba! Moje zasięgi są warte całkiem sporo. Dostaje CODZIENNIE (tak codziennie) propozycje współpracy barterowej, ale jak sama widzisz głównie trzymam się promowania swoich produktów.. Na przestrzeni roku korzystam z takiego rodzaju współpracy ultra sporadycznie. USŁUGA ZA PROMOCJE. To nie jest współpraca za darmo. Każdy produkt, każda firma, każda osoba która pojawia się u mnie na ścianie profilu KORZYSTA Z MOICH ZASIĘGÓW i tym samym promuje siebie lub swoją usługę. Jeśli podejmuje się takiej współpracy to ZA KAŻDYM RAZEM wartość moich działań promocyjnych znacznie przewyższa wartość usługi czy samego produktu. Co więcej? Od wczoraj jestem zasypywana propozycjami współpracy barterowej. To jak jest?! Od półtora miesiąca trwa festiwal hejtu na moja osobę. Mówiłam, ze tak będzie. Mój kortyzol już dawno przekroczył bezpieczne limity… Na dodatek jestem z mężem on/off w szpitalu.. Dlatego, przyznaję, ze jestem trochę odcięta od internetu, zaglądam tu tylko po to, żeby wrzucić post i wracam do męża.. Skala hejtu jaka wylewa się ostanito na mnie jest odczuwalna. Każdy może rzucić kamieniem. A rzucają… sami święci? Ludzie.. Mam prawo do barteru takie samo jak każda inna osoba pracująca w social mediach. Z 365 dni w roku, wrzucając dziennie PO KILKA POSTÓW, takich postów barterowych znajdziesz tu zaledwie kilka.. Zeby było jasne! Rocznie płace kilka milionów zł swoim partnerom, wspólnikom, pracownikom, produkcjom itd itd .. GDYBYM SIĘ NIE ROLICZAŁA, już dawno wszysktie media powiesiłby na mnie psy. Bo z bzdury „chodakowska umawia się na barter” robi się aferę na skale przestępstwa w którym jestem winna! A to ja czuje się ofiarą! HEJT TO PRZEMOC. Kazdy kto mnie „nie trawi” , może rzucić kamieniem. Kamieniowanie opanowane do perfekcji.. szkoda ze rzucają Ci, którym do skrzydeł i aureoli jest bardzo daleko! Przepraszam, ze dopiero teraz pisze, ale mam ważniejsze rzeczy na głowie.

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

Zgadzacie się z Ewą?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Sara Boruc z siostrą, Ewa Chodakowska z mężem i wiele innych gwiazd na evencie Vitkac x DSQUARED2 (ZDJĘCIA)

Znamy jurorów”Dance Dance Dance”! Kto zastąpi Chodakowską?

Ewa Chodakowska ścięła włosy, wygląda EKSTRA!

Sonda

poll-violet

Oferowanie barterów zamiast pieniędzy przez influencerów to jest standard - jak twierdzi Ewa Chodakowska?

1
Ewa Chodakowska

Tak wygląda rynek, to jest już coś zupełnie normalnego.

2
Ewa Chodakowska

Absolutnie NIE! Za coś trzeba żyć i opłacać rachunki.