Britney Spears (38 l.) musiała pokonać długą drogę w walce o swoje zdrowie psychiczne i dobre samopoczucie. Przeżyła kilka załamań nerwowych a na domiar złego nie może mieć oparcia we własnej rodzinie. To jej partner i dzieci są osobami, które dodają jej sił. Zobaczcie, co tym razem wymyślił jej chłopak, Sam Asghari.

Britney Spears zdradziła, jak dba o zdrowie podczas epidemii koronawirusa

Sam Asghari przestraszył Britney Spears

Britney Spears swoje początki w show biznesie miała już jako nastolatka. Tak wczesne wejście do show-biznesu odcisnęło na niej piętno. Wokalistka poradziła sobie z traumą, ale raczej już nie wystąpi na scenie. Zamiast tego przyjemności odnalazła w codziennych aktywnościach fizycznych a oparcie w ramionach Sama Asghari. Spears od 2016 roku spotyka się z trenerem personalnym, który pochodzi z Iranu.

Bulimia i załamanie nerwowe Britney Spears (NASZ CYKL: 10 lat temu)

Spears jest teraz bardzo aktywna w mediach społecznościowych i chętnie pokazuje, co się u niej dzieje. Na najnowszym filmiku widzimy siedzącą Brit na ławce i podziwiającą piękne widoki. Artystka ma na sobie szarą bluzę a blond włosy związała w wysokiego kucyka.

Brit wygląda bardzo spokojnie, ale w ciągu kilku sekund jej spokój zostaje przerwany przez Sama, który zakrada się za nią i ją straszy. Później słyszymy tylko krzyk celebrytki.

Britney napisała, że ma nadzieję rozweselić inne osoby tym filmem, który został nakręcony jeszcze przed tym, gdy wszystko było jak dawniej.

Teraz bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy śmiechu…uśmiechajcie się ludzie – napisała artystka

Fani docenili wideo wokalistki w sekcji komentarzy nazwali ją nawet „królową krzyku”. Jeden z Internautów docenił również zdolności aktorskie celebrytki i napisał, że „Oscar idzie do..”

ZOBACZ WIĘCEJ:

Syn Britney Spears OBRAŻA jej ojca: Mama może NIGDY więcej nie zaśpiewać

OMG! George, Charlotte i Louis DZIĘKUJĄ za pomoc w walce z KORONAWIRUSEM (WIDEO)

Britney Spears udostępniła DRASTYCZNE nagranie, na którym SŁYCHAĆ trzask łamanej nogi

Britney Spears w nieuwożonych włosach i rozmazanym makijażu wsiada do samochodu.

Fot.Forum/BACKGRID USA

Britney Spears i Sam Asghari odwzorowują scenę z Titanica.

Fot.Forum/Mega Agency

Britney Spears i Sam Asghari na premierze filmu.

Fot.Forum/Mega Agency