Kilka dni temu media obiegła informacja, że książę Karol choruje na COVID-19. Wiele osób zaczęło się zastanawiać, kiedy widział się z bliskimi i czy mógł zarazić kogoś z nich. Według zapewnień zagranicznych mediach wszyscy są bezpieczni.

Królowa Elżbieta już kupiła PREZENT dla Archiego na jego 1. urodziny

Królowa Elżbieta może mieć koronawirusa?

Niewątpliwie najwięcej osób martwiło się o 93-letnią królową Elżbietę. Ta jednak widziała się z synem zanim ten mógł być chory. Ta informacja uspokoiła fanów Elżbiety, ale nie na długo. Koronawirusem jest zarażony także Boris Johnson, premier Wielkiej Brytanii. Znów zrodziły się pytania, czy królowa jest bezpieczna, bo niedawno spotkała się z Johnsonem. Rebecca English, korespondentka Daily Mail, przekazała oświadczenie, z którego wynika, że królowa widziała się z premierem 11. marca i „pozostaje w dobrym zdrowiu”.

Ważne przemówienie księżnej Camilli. Mówi o koronawirusie i PRZEMOCY domowej

Lokaj królowej Elżbiety ma COVID-19?

Znów pojawiły się niepokojące wiadomości. „The Sun” podaje, że COVID-19 ponoć wykryto o lokaja brytyjskiej monarchini. Ten miał bliski kontakt z królową Elżbietą – przynosił jej posiłki, napoje, dbał o korespondencję, wyprowadzał psy i witał gości.

Wszyscy są przerażeni, boją się nie tylko o siebie, lecz również o królową i księcia. Jeżeli wszyscy do tej pory nie zostali zbadani, już wkrótce będą. W powietrzu wyczuwalny jest strach. Lokaj przychodził po psy i codziennie widywał się z królową. To przerażające, jak blisko byli – mówi informator „The Sun”.

Elżbieta od kilku dni przebywa w swojej posiadłości w Windsorze. Na razie nie wiadomo, kiedy ostatnio widziała się ze wspomnianym lokajem. Ten obecnie przebywa w izolacji.

ZOBACZ TEŻ:

Królowa Elżbieta wyjawiła szczególny fakt na swój temat. W młodości miała kompleks…

Kolejny SKANDAL w rodzinie królewskiej. Harry i Meghan idą na wojnę z Królową Elżbietą

Jaki będzie tytuł księżnej Camilli, kiedy książę Karol zostanie królem? Na królewskim dworze zawrzało

Królowa Elżbieta w brązowym płaszczu

Królowa Elżbieta/fot. Forum

Królowa Elżbieta z bukietem kwiatów

Królowa Elżbieta/fot. Forum