Filip Chajzer siedem lat temu stracił syna. Jak sam przyznał w jednym z wywiadów, trauma odcisnęła piętno w jego życiu i nigdy nie udało mu się pogodzić ze śmiercią 9-letniego Maksa, który w 2015 roku zginął w wypadku, jadąc samochodem ze swoim dziadkiem, a teściem dziennikarza.

Obecnie prezenter wychowuje drugiego syna Aleksandra, który przyszedł na świat w 2017 roku w trakcie jego związku z Małgorzatą Walczak. Dziś para nie jest już razem, a 6-latek mieszka na co dzień z mamą, ale regularnie odwiedza swojego tatę w nowym mieszkaniu.

Filip Chajzer pochwalił się willą na Mazurach. Internauci krytykują: „Jakie to niemazurskie!”

Filip Chajzer własnoręcznie urządził synowi wymarzony pokój na Dzień Dziecka

Teraz Filip Chajzer zorganizował synowi nietypowy prezent z okazji Dnia Dziecka – postanowił własnoręcznie urządzić Aleksowi jego wymarzony pokój w swoim mieszkaniu. Prace rozpoczęły się kilka dni wcześniej i jak poinformował na Instagramie, remont udało się ukończyć dokładnie 1 czerwca:

Dumny tata skończył pokój dziecka na dzień dziecka. Dziś Aleks pierwszy raz będzie nocować w swoim nowym królestwie w naszym nowym domu.

Okazuje się też, że 6-letni Aleks sam wybierał meble do swojego pokoju, a jego marzeniem było stworzenie „pokoju przyszłego premiera”:

Totalna niespodzianka, jak myślicie będzie happy? Ja jestem! Meble sam wybrał w necie, miał być pokój przyszłego premiera (dziwne marzenie, ale nie wnikam😂)

Post wraz z efektem końcowym w postaci serii zdjęć pojawił się na Instagramie 6 czerwca. Całe wnętrze zostało utrzymane w eleganckim i poważnym tonie – aż trudno uwierzyć, że to pokój małego chłopca. Fotki wymarzonego pokoju Aleksa szybko doczekały się wielu komplementów od internautów:

Pieknie!!! Jak sam wybierał to będzie się podobało!!!

 

Śliczny, przytulny

 

Bardzo dobry wybór

 

Brawo Filip, super pokoik

 

Przydałby się fotel dla premiera jeszcze. pięknie jest!

 

Myślę, że synek będzie zadowolony

 

Całkiem ładny ten pokój premiera

 

Mnie to bardziej wygląda na pokój przyszłego prezydenta. Bardzo stylowy. Brawo tatuś

 

No i jest pokój prezydencki

Jak wam się podoba?

Filip Chajzer rozstał się z narzeczoną?! Dziennikarz wydał oświadczenie

IG: filip_chajzer

IG: filip_chajzer

IG: filip_chajzer

IG: filip_chajzer

IG: filip_chajzer

pasekkozak