Pomimo faktu, że ciężko było zrozumieć, kto bierze udział w TzG, kto jest na kwarantannie, a kto właśnie z niej powrócił, producentom udało się doprowadzić taneczne show do końca. W finale zmierzyła się Edyta Zając i Julia Wieniawa.

Taniec z Gwiazdami. Posągowo piękna Edyta Zając mówi o miłości: „Jestem zakochana…”

Kto wygrał finał Tańca z Gwiazdami?

Finałowe starcie wygrała Edyta Zając. Modelka zgarnęła 100 tys. złotych, a partnerujący jej Michał Bartkiewicz zainkasował 50 tys. złotych. Edyta zdradziła, że nagrodą podzieli się z tancerzem. Wyznała, że zabierze babcię na wakacje, a resztę nagrody odłoży na czarną godzinę.

Wieczór rozpoczął występ Kayah, która zaśpiewała w duecie z Viki Gabor. Piosenkarka nawiązała do dzisiejszego strajku kobiet – nie tylko wystąpiła z czerwoną błyskawicą, ale także zmieniła słowa swojej piosenki. O polityczne akcenty zadbał również Michał Malitowski, który zaapelował o jedność w imię wolności.

Edyta Zając opowiedziała o trudnym czasie i ROZWODZIE

W finałowym odcinku każda para wykonała trzy tańce: pierwszy wybranych przez jurorów, freestyle oraz wybrany taniec wykonywany w ciągu programu. Julia wykonała jive’a pod kierunkiem Malitowskiego, a Edyta zaprezentowała tango przygotowane z Iwoną Pavlović. W kolejnej rundzie pary zaprezentowały romantyczne freestyle. Na ostatni taniec Julia wybrała cha-chę inspirowaną kultowym filmem Dirty Dancing, natomiast Edyta zatańczyła eleganckiego walca wiedeńskiego.

Taniec z Gwiazdami: Znowu najlepsza Julia Wieniawa lubi imprezy techno!

Ostatecznie Kryształowa Kula powędrowała w ręce Edyty Zając. Po tradycyjnych podziękowaniach zwróciła się do Julii Wieniawy.

Jesteś cudowna. Wykorzystujesz swoje 5 minut i robisz z nich 15 – powiedziała modelka.

Edyta Zając w mocno wykrojonym kostiumie kąpielowym. „Figura marzenie”
Zgadzacie się z taką decyzją telewidzów?

Edyta Zając w finale, fot. AKPA

Edyta Zając, fot. Baranowski/AKPA

Edyta Zając w finale, fot. AKPA

Michał Bartkiewicz, Edyta Zając, fot. Baranowski/AKPA

Edyta Zając w finale, fot. AKPA

Edyta Zając, fot. Baranowski/AKPA

Julia Wieniawa

Stefano Terrazzino, Julia Wieniawa, fot. Baranowski/AKPA

AKPA

Stefano Terrazzino, Julia Wieniawa, fot. Baranowski/AKPA