Obecna edycja Tańca z gwiazdami charakteryzuje się tym, że trudno zorientować się, kto odpadł z programu, kto jest na kwarantannie i kto właśnie z niej powrócił. Niemniej jednak producenci dwoją się i troją, aby zapewnić ciągłość serii i doprowadzić do finału.

Taniec z Gwiazdami: tańce z rodziną. Julia Wieniawa się wyłamała (ZDJĘCIA)

Ćwierćfinał Tańca z Gwiazdami

W dzisiejszym odcinku nie zobaczyliśmy Sylwii Lipki i jej partnera Rafała Maseraka, którzy byli zmuszeni poddać się kwarantannie. Tym samym do programu powrócił Sylwester Wilk, który wcześniej zrezygnował z udziału w show.

Program otworzyła Edyta Zając, tańcząc quickstepa rozpoczynającego się od sceny molestowania kelnerki. Edyta zachwyciła jurorów, a Andrzej Grabowski przyznał, że na początku myślał, że jest żmijką. W drugiej części programu Edyta zaprezentowała rumbę i zdobyła maksymalną ilość punktów. Słowa wsparcia dla Edyty przygotował Robert Kupisz.

Ponętna Julia Wieniawa jak JLo kusi biustem na Instagramie: „Czemu świecisz cyckami?”

Typowana na zwyciężczynię Julia Wieniawa wykonała sambę i opowiedziała o tym, jak trudne jest życie faworytki. Przy okazji walca do Julii przemówił Maciej Musiał. To stało pretekstem do wyznania, że Julia lubi imprezy techno. Para zatańczyła do muzyki z filmu „Trędowata”.

Sylwester i Hania zaprezentowali tango oraz cha-chę. Znaleźli się na dole tabeli oraz zdobyli najmniej głosów widzów i ostatecznie pożegnali się z programem.

Julia Wieniawa sprzedaje kosmetyki do makijażu – sprawdzamy CENY

W następnym odcinku Malitowski poprowadzi Julię i Stefano w przygotowaniach jive’a. Iwona Pavlovic przygotuje tango dla Edyty i Michała.

Macie swoich faworytów?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)