Kourtney Kardashian (41 l.) zrywała z ojcem swoich dzieci milion razy i milion razy do niego wracała. Kiedy jednak Scott Disick zaczął chodzić z Sofią Richie, wydawało się, że to definitywny koniec jesgo związku z Kourtney. Tymczasem kilka tygodni temu Scott opuścił klinikę odwykową i okazało się, że nie jest już z Sofią.

Czytaj też: Scott Disick, po rozstaniu z Sofią Richie, publikuje zdjęcie z wakacji z Kourtney

Fani są pewni, że Scott i Kourtney znów do siebie wrócili. Para spędza czas razem z trójką ich dzieci. Co prawda w czasie, gdy Scott był z Sofią, rodzina również spędzała razem wakacje (pamiętacie słynne zdjęcia z Kourtney, Sofią i Scottem leżących obok siebie na leżakach?) tym razem jednak w pobliżu nie ma już żadnej innej kobiety. Jest tylko Kourtney, która – ku radości fanów – pokazała się właśnie w koszuli Scotta.

Flanelowa koszula w kratę, w której celebrytka pozowała do zdjęcia w ostatni weekend stała się dowodem na bliskość pary. Internauci odkryli, że w tej samej koszuli kilknanaście miesięcy temu chodził Disick (wtedy zakładał ją na wyjścia z Sofią). Fakt, że w koszuli chodzi teraz Kourtney, ma być dowodem na to, że para znów jest razem i bardzo blisko.

Zobacz: Scott Disick FLIRTUJE z Kourtney Kardashian

Póki co Kourtney nie komentuje rewelacji na temat jej związku z ojcem Masona, Penelope i Reigne’a. Myślicie, że uda się im na nowo zbudować zgraną i zgodną rodzinę? Czy Scott, który tak wiele razy wykazywał się niedojrzałością i zdradzał Kourtney, w końcu się zmieni i będzie fajnym partnerem?

 

View this post on Instagram

mornin’ 🍼

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

Wspólne wakacje: Kourtney Kardashian, Scott Disick i Sofia Richie

Wspólne wakacje: Kourtney Kardashian, Scott Disick i Sofia Richie, fot. Backgrid/MEGA / The Mega Agency / Forum

Kourtney Kardashian ze Scottem Disickiem - nawet wtedy, gdy Scott był z Sofią, spotykał się z Kourtney podczas wspólnej opieki nad dziećmi

Kourtney Kardashian ze Scottem Disickiem – nawet wtedy, gdy Scott był z Sofią, spotykał się z Kourtney podczas wspólnej opieki nad dziećmi, fot. Marksman / MEGA / The Mega Agency / Forum

Kourtney Kardashian i Scott Disick w 2010 roku

Kourtney Kardashian i Scott Disick w 2010 roku, fot. CWNY / Backgrid USA / Forum

Kourtney Kardashian i Scott Disick w 2010 roku

Kourtney Kardashian i Scott Disick w 2010 roku, fot. ColorBook / NPG / Forum