Krzysztof Jackowski o zbliżających się ŚWIĘTACH. Co się wydarzy?
Najpopularniejszy polski jasnowidz miał przerażającą wizję.

Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się z fanami nowymi wizjami. Tym razem jasnowidz wypowiedział się na temat zbliżających się świąt.
Krzysztof nie miał dobrych wiadomości do przekazania.

Jasnowidz prowadzi konto na YouTubie, gdzie opowiada o swoich wizjach.
Krzysztof Jackowski nie krył, że przed świętami Bożego Narodzenia czeka nas bardzo trudny okres.
ZOBACZ WIĘCEJ:Krzysztof Jackowski radzi Polakom, aby skorzystali z OSTATNICH takich chwil

Pandemia koronawirusa cały czas trwa i zbiera swoje żniwo. Padają nowe rekordy zachorowań.
Święta Bożego Narodzenia będą to święta dziwne i inne – zaczął jasnowidz.

Jasnowidz przyznał, że te święta będą wyglądać zupełnie inaczej. Dodał, że w naszym kraju będzie panować nastrój strachu.
Mam wrażenie, że w Polsce będzie, jeżeli coś się zacznie, duży strach. Mniej bezpiecznie przez ten strach będzie niż w Wielkiej Brytanii, ale uważam, że na razie to będzie strach – dodał Jackowski.

Krzysztof jakiś czas temu przyznał, że listopad ma być przełomowym miesiącem. Trudna sytuacja ma dotyczyć nie tylko Polski, ale reszty świata.
Jeżeli się coś zaczęłoby dziać w Europie, czy na Bliskim Wschodzie, to mam wrażenie, że bardzo niefortunnie Polska, Czesi i Słowacja, że te trzy kraje mogą być wykorzystane do czegoś, co przez inne państwa może być uznane, że bierzemy w czymś udział. A tak, prawdę mówiąc, to ktoś będzie korzystał z naszych ziem – zapowiedział.
Wierzycie w przepowiednie?
Zibi | 10 listopada 2020
PRZEWIDZIAŁ ZE WYGRA TRUMP!!!smieszne
i | 12 listopada 2020
moze jeszcze wygra. narazie przliczaja glosy ponownie.
Internautka | 10 listopada 2020
Ja tez mialam wizje pana zakonczenia pisanych bzdur juz w tym roku
Anonim | 11 listopada 2020
Kurrrrrrła zamknij już ten rryj
Anonim | 10 listopada 2020
Najsłynniejszy, ale mylił się co do następnej prezydentury trumpa