Krzysztof Jackowski jest jednym z bardziej znanych jasnowidzów w Polsce. Mężczyzna swoimi wizjami wielokrotnie pomagał w rozwiązaniu najróżniejszych, niewyjaśnionych spraw. Jackowski bardzo chętnie rozmawia też z mediami i dzieli się swoimi przemyśleniami na temat przyszłości. Nie da się ukryć, że bardzo często jego słowa są niepokojące i przerażające. Nie inaczej jest i tym razem.

Krzysztof Jackowski zdradził, w co ZAINWESTOWAŁ pieniądze

Krzysztof Jackowski o 2021 roku

Jasnowidz kolejny raz podzielił się swoimi przepowiedniami i przedstawił, jak według niego będzie wyglądać bieżący rok. Rok, który niedawno się rozpoczął ma być jeszcze gorszy niż miniony, w którym wybuchła pandemia koronawirusa i odmieniła rzeczywistość na całym świecie.

Ten rok będzie gorszy od 2020 roku, bo ten 2020 był takim szokiem dla nas i musieliśmy się do tego przyzwyczaić. Rok 2021 jest już rokiem, w którym jesteśmy już do tej sytuacji przyzwyczajeni, natomiast możemy już (…) przyjąć jakieś wstrząsy np. gospodarcze na świecie (…) – wyznał.

Krzysztof Jackowski wspomniał też o kryzysie ekonomicznym i giełdowym. Według niego już od kwietnia zaczną się problemy, a momentem kulminacyjnym będzie okres wakacyjny, a dokładnie lipiec.

Ja mam wrażenie, że w tym roku będzie poważny krach. (…) Ekonomicznie zacznie się sypiać już od kwietnia w Europie. (…) lipiec może być kulminacyjnym momentem. Jeżeli nastąpi krach giełdowy to będzie duże szarpnięcie. (…) Kto wie, czy nie porównywalne do krachu w 2008 roku. Waluty będą sztucznie pompowane – przepowiedział Jackowski.

ZOBACZ TEŻ:

Krzysztof Jackowski miał tajemniczą wizję dotyczącą PREMIERA. Powinniśmy się bać?

Krzysztof Jackowski radzi Polakom, aby skorzystali z OSTATNICH takich chwil

Nagranie programu Telewizji Polskiej TVP2 "Pytanie na sniadanie" - Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski/fot. AKPA

Jasnowidz Krzysztof Jackowski na kanapie

Krzysztof Jackowski/fot. FORUM