Krzysztof Jackowski w swoich wizjach często mówi o pandemii i polityce, czyli to, co ludzi najbardziej niepokoi. Jackowski należy do najbardziej znanych i cenionych polskich jasnowidzów i chętnie jest zapraszany do mediów. Dziś pojawił się w „Dzień Dobry TVN” i opowiedział, co dalej z Unią Europejską i nie tylko.

Krzysztof Jackowski zdradza, na co ma przygotować nas pandemia. Wiosna nie napawa optymizmem

Krzysztof Jackowski o Unii Europejskiej

Krzysztof Jackowski zdradził widzom, jak rozwiąże się sytuacja na wschodniej granicy. Paulina Krupińska wprost zapytała, czy pojawi się konflikt zbrojny między Rosją a Ukrainą?

Osobiście uważam, że Putin byłby niepoważny, gdyby rozpoczął wojnę z Ukrainą, bo po co mu to. Natomiast zagrożenie wojenne wisi. Zresztą mnie dziwią miny polityków, kiedy widzę, jak rządzący, ale też opozycja, ich narracja jest taka półrozkazująca, jakby Ci politycy wiedzieli, że nie tylko pandemia, ale jest też inny poważny problem na świecie, ale nie można nam tego powiedzieć. Uważam, że w tym roku okaże się, że sytuacja jest o wiele poważniejsza, a nie tylko pandemia – ostrzega Jackowski.

Z kolei Damian Michałowski zapytał, co dalej będzie z Unią Europejską. Nie ma dla nas dobrych wiadomości:

Polska bardzo źle prowadzi swoją politykę, w moim poczuciu w tym sensie, że pozostaje nam w tej chwili tylko Unia Europejska, której de facto nie mamy. Ja mam takie odczucie, że w tym roku w odniesieniu do Polski, Unia Europejska będzie wyciągała jakiś poważny wniosek: w jakimś częściowym zawieszeniu Polski, ewentualnie mam nadzieję, że nie wykluczenie Polski z UE. Nie wiem, czy to jest w ogóle możliwe – zastanawia się.

Niepokojące słowa Krzysztofa Jackowskiego. „Lipiec może być kulminacyjnym momentem”

A co dalej z partią rządzącą? Jasnowidz uważa, że w tym roku ich władza się skończy:

Zła polityka w stosunku do EU może się skończyć tym, że rząd straci jakąkolwiek siłę. Ja już mówiłem, że PiS zrzuci z siebie władzę w pewnym momencie. Proszę zwrócić uwagę, że Polski Ład jest na kolanie pisany, to jest wszystko robione na szybko. Mam wrażenie, że robi coś, co nie służy Europie, co być może służyło Stanom Zjednoczonym, ale Stany tak jakby inną opcję sobie obrały – tłumaczy.

Dodaje, że być może PiS wszedł w ślepą uliczkę i podejrzewa, że w tym roku ich władza się skończy.

Co myślicie o najnowszej przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego?

Krzysztof Jackowski zdradził, w co ZAINWESTOWAŁ pieniądze

Krzysztof Jackowski mówi o świętach w czasach pandemii.

Krzysztof Jackowski, fot. AKPA.

 

Krzysztof Jackowski w "Pytanie na Śniadanie"

Krzysztof Jackowski/fot. FORUM