60-letni George Clooney nie narzeka na brak pracy czy pieniędzy, ale odrzucenie 35 milionów dolarów za 1 dzień zdjęciowy to istna ekstrawagancja. W końcu mógł przekazać całą kwotę na cele charytatywne.

George Clooney komentuje zmiany w Hollywood

George Clooney oddał 35 milionów dolarów

George Clooney w wywiadzie dla magazynu The Guardian z okazji jego nowego filmu „The Tender Bar”, został zapytany, czy czuje, że na tym etapie swojego życia ma teraz „wystarczająco dużo pieniędzy”.

Cóż, tak. Zaoferowano mi 35 milionów dolarów za jeden dzień pracy w reklamie linii lotniczej, ale rozmawiałem o tym z Amal i uznaliśmy, że to nie jest tego warte […] Klient był [powiązany] z krajem, który chociaż jest sojusznikiem, jest czasem wątpliwy, więc pomyślałem >Cóż, jeśli zajmie mi to chwilę snu, to nie jest tego wart – odpowiedział.

George Clooney przechodzi na emeryturę?

George Clooney, który z 43-letnią Amal Clooney dzielą 4-letnie bliźniaki, w rozmowie z The Guardian mówił również o tym, dlaczego w ostatnich latach mniej pracuje zawodowo.

Ogólnie rzecz biorąc, po prostu nie ma tak wielu wspaniałych ról, i tak naprawdę, nie muszę grać […] Moja żona i ja odbyliśmy tę rozmowę, kiedy tego lata skończyłem 60 lat. Powiedziałem >Nadal potrafię całkiem nieźle skakać i oboje kochamy to, co robimy. Ale musimy się upewnić, że nie tracimy bezsensownie czasu na pewne projekty – odpowiedział.

Dawno niewidziani George Clooney z żoną

Aktor otworzył się również na temat swojego zdrowia. Wyznał, że jest w pełni zdrowy i aktywny. Jako 60-latek czuje się doskonale, ale zdaje sobie sprawę z tego, że za 20 lat… nie będzie już tak wesoło. Dlatego stara się wykorzystywać jak najlepiej czas, który mu został.

George i Amal Clooney nie znali się z Sussexami przed ŚLUBEM!

George Clooney i Amal Clooney Fot. MARIO ANZUONI / Reuters / Forum

George Clooney, Amal Clooney/fot. Forum