Pod koniec kwietnia Gigi Hadid (25 l.) ogłosiła, że wraz z Zaynem Malikiem (27 l.) spodziewają się narodzin swojego pierwszego dziecka. Para ponoć powita na świecie chłopca. Do narodzin zostało już niewiele czasu. Jak para spędza ostatnie dni we dwoje?

Gigi Hadid w ciąży. Pokazała OGROMNY brzuch

Co Gigi Hadid i Zayn Malik robią przed narodzinami dziecka?

Dziecko pary ma przyjść na świat we wrześniu. W związku z tym, jak donosi źródło eonline.com, Gigi i Zayn, przybyli do Nowego Jorku, gdzie modelka będzie rodzić. Para zamieszkała w apartamencie, o którym Gigi niedawno pisała na Instagramie – to jej „wymarzone miejsce”, nad którym pracowała cały miniony rok. Modelka i piosenkarz są podekscytowani nadchodzącymi zmianami i w ostatnim czasie jeszcze bardziej przygotowywali się do roli rodziców.

Oboje czytają książki dla rodziców, świetnie się bawili, planując pokój dziecięcy i wybierając razem rzeczy. Wszystko się układa, a oni są ze sobą bliżej niż kiedykolwiek wcześniej – donosi informator.

Gigi Hadid zdradziła, jak w czasie CIĄŻY zmieniła się jej twarz

Informator dodaje też, że w Nowym Jorku jest także siostra modelki, Bella, a także ich matka, Yolanda. Jeszcze niedawno spędzały razem kwarantannę na rodzinnej farmie w Pensylwanii. To miało wpłynąć na plany Gigi na przyszłość. Ponoć chciałaby wieść spokojniejsze życie.

Spodobał się jej spokojny, skromny styl życia. Spędzali dużo czasu na świeżym powietrzu, mieli dużo przestrzeni. To miła zmiana tempa, a Gigi nie chce wracać do chaotycznego stylu życia – dodaje źródło.

ZOBACZ TEŻ:

Gigi Hadid nie może TEGO robić w ciąży! Modelka zdradziła, za czym najbardziej tęskni

Ciężarna Gigi Hadid całuje Zayna Malika – zdradziła, jak go TERAZ pieszczotliwie nazywa

Gigi Hadid i Zayn Malik idą na randkę.

Gigi Hadid i Zayn Malik/fot. FORUM/Backgrid USA.

Gigi Hadid i Zayn Malik przyłapani przez fotoreporterów.

Zayn Malik i Gigi Hadid/fot.Forum/Backgrid USA.