Bycie w ciąży często oznacza pożegnanie się z niezbyt przyjaznymi dla rozwijającego się w brzuchu dziecku zajęciami. Przynajmniej do czasu, aż nie nadejdzie dzień porodu. Czego najbardziej brakuje Gigi Hadid podczas ciąży? Supermodelka zdradziła, za czym tęskni. Będziecie zaskoczeni.

Ciężarna Gigi Hadid całuje Zayna Malika – zdradziła, jak go TERAZ pieszczotliwie nazywa

Gigi Hadid w ciąży bardzo tęskni za jedną rzeczą

Ciąża to nie choroba, ale w tym stanie należy na siebie uważać i pilnować, by za bardzo się nie przemęczać. Gigi Hadid potwierdziła, że spodziewa się dziecka w kwietniu tego roku. Mimo, że zniknęła z mediów na jakiś czas i nie pokazywała, jak zmieniło się jej ciało, to chętnie opowiadała – jak się czuje i jakie ma zachcianki jedzeniowe.

Gigi Hadid otwiera się na temat ciąży. Jakie ma ZACHCIANKI?

Supermodelka na czas ciąży zaszyła się na farmie swojej mamy, gdzie spędza czas na świeżym powietrzu pomagając przy domu. Hadid razem z mamą sadzi kwiaty, pilnuje zwierząt i przesiaduje w kuchni. Na Instagramie chętnie pokazuje swoje zdolności kulinarne.

Na rodzinnej posiadłości mieści się również stajnia z końmi – zarówno Gigi, jak i jej młodsza siostra Bella od dziecka jeździły konno i uwielbiają to robić. Każda z nich ma własnego rumaka, o którego dba.

Gigi Hadid odsłoniła brzuszek na zdjęciu z siostrą Bellą

Jedna z fanek zapytała się Hadid na Twitterze, czy jeździ konno w zaawansowanej ciąży. Modelka przyznała, że na początku jeździła, jednak gdy brzuch zaczął rosnąć, przestała wsiadać na konia.

Gigi Hadid pokazała wysportowany brzuch w krótkiej bluzce.

Gigi Hadid, fot.Forum/Mega Agency.

Okazuje się, że jedną z największych pasji Gigi Hadid jest właśnie jazda konna, a z uwagi na zaawansowaną ciążę przestała to robić. Jak przyznała w odpowiedzi do fanki, strasznie za tym tęskni.

Modelka niebawem będzie rodziła. Ma wyznaczony termin porodu na wrzesień. Ani ona, ani ojciec dziecka – Zayn Malik nie potwierdzili płci, ale mówi się, że zostaną rodzicami chłopca.

A Wy, czego nie robiłyście w czasie ciąży?

Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Gigi Hadid W KOŃCU pokazała ciążowy brzuch. Miała dosyć komentarzy, że symuluje

Gigi Hadid zdradziła, w jaki sposób ukrywa ciążowy brzuch. Podzieliła się swoimi patentami

Gigi Hadid potwierdziła CIĄŻĘ!

Gigi Hadid spaceruje po Nowym Jorku w bluzie polskiej marki.

Gigi Hadid spaceruje po Nowym Jorku w bluzie polskiej marki. Fot.Forum/BACKGRID USA.

Gigi Hadid na różowym dywanie.

Gigi Hadid na Met Gali/fot. Forum.

Gigi Hadid i Zayn Malik przyłapani przez fotoreporterów.

Zayn Malik i Gigi Hadid. Fot.Forum/Backgrid USA.