Pod koniec kwietnia Gigi Hadid (25 l.) ogłosiła, że wraz z Zaynem Malikiem (27 l.) spodziewają się narodzin swojego pierwszego dziecka. Para ponoć powita na świecie chłopca. Młodzi rodzice mają powody do radości, ale też do nerwów. Niedługo po tym, jak media rozpisały się o ciąży modelki, pojawiła się informacja, że to nie Zayn Malik jest ojcem dziecka, a Tyler Cameron, z którym Gigi była widziana, kiedy miała przerwę w związku z Zaynem. To nie jedyna informacja, która mogła rozdrażnić modelkę.

ZOBACZ: Gigi Hadid jest w ciąży. Zayn Malik NIE JEST ojcem dziecka?

Gigi Hadid zdradziła, jak zmieniła się jej twarz w ciąży

W ostatnim czasie złośliwi internauci wzięli pod lupę twarz modelki. Pojawiły się zarzuty, że ta majstrowała coś przy twarzy i korzysta z botoksu. Gigi Hadid nie pozostawiła tego bez komentarza. Ostatnio odbyła rozmowę live z makijażystką marki Maybelline – Erin Parsons. Mówiły o kosmetykach, a modelka zrobiła sobie makijaż korzystając ze wskazówek Erin.

Przy okazji odniosła się także do komentarzy, że jej okrągłe policzki to efekt korzystania z wypełniaczy. Wyjaśniła, że zawsze miała okrągłą twarz, a zwłaszcza widoczne jest to w ciąży. Dodała też, że nie zauważyła, że oprócz bardziej zaokrąglonej buzi, nie zauważyła innych zmian na twarzy.

Ludzie myślą, że stosuję wypełniacze na twarzy i dlatego moja buzia jest okrągła – mam tak, odkąd się urodziłam. Zwłaszcza podczas miesiąca mody, przecież byłam już w kolejnym miesiącu ciąży. Ja mam już takie policzki, więc nie ma tu za bardzo co wypełniać – powiedziała.

ZOBACZ TEŻ:

Gigi Hadid i Zayn Malik zaręczyli się? Jubiler pokazał ich bransoletki z wiele mówiącym symbolem

Gigi Hadid odsłoniła brzuszek na zdjęciu z siostrą Bellą

Zayn Malik – z kim się spotykał, zanim zakochał się w Gigi Hadid?

Gigi Hadid idzie z Zaynem Malikiem

Zayn Malik, Gigi Hadid/fot. FORUM

Zayn Malik i Gigi Hadid w zielonym garniturze

Zayn Malik, Gigi Hadid/fot. FORUM