Gigi Hadid (25 l.) niecałe da tygodnie temu urodziła pierwsze dziecko. Na świat przyszła córka modelki i muzyka, Zayna Malika (27 l.). W czasie ciąży Gigi pokazała na Instagramie, jak po remoncie wygląda jej apartament w Nowym Jorku. Teraz uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała kawałek pokoju córki. Jak go urządziła?

Gigi Hadid i Zayn Malik zostali RODZICAMI. Pokazali zdjęcia z dzieckiem!

Gigi Hadid – jak urządziła pokój córki?

Gigi Hadid długo czekała na rozwiązanie ciąży, ale modelka już jest mamą. Hadid dodała, że jej córka jest cała i zdrowa. Para nie zdradziła, jakie imię wybrali dla swojej pociechy, jednak Gigi postanowiła pokazać kawałek pokoju dziewczynki.

Gigi Hadid zdradziła, DLACZEGO długo nie chciała publikować ciążowych zdjęć

Hadid opublikowała kilka zdjęć na Insta Story. Modelka w czasie ciąży pochwaliła się na Instagramie, jak wygląda jej świeżo wyremontowane mieszkanie w Nowym Jorku. Gigi postawiła na odważne kolory, jak pomarańcz i czerwień i nietypową kuchnię. Wybrała przezroczyste fronty szafek i wypełniła je kolorowym makaronem.

Pokój córki został pomalowany na ciepły odcień pomarańczu. Nad kołyską znajduje się makrama, ozdobiona tęczą. Na ściance znalazł się pasujący kolorystycznie obraz, który modelka dostała w prezencie od znajomej malarki.

Gigi Hadid pokazała kawałek pokoju córki.

Gigi Hadid pokazała kawałek pokoju córki. Fot.Instagram/gigihadid.

Gigi Hadid podzieliła się również zdjęciem córki, która grzecznie leży w łóżeczku. Pociecha modelki od pierwszych chwil życia jest ubierana w luksusowe ubrania od projektantów. Na zdjęciu ma na sobie body Versace.

Taylor Swift zrobiła taką samą niespodziankę modelce, jak i Katy Perry. Wokalistka wysłała dla swoich koleżanek ręcznie haftowany kocyk, jako prezent dla ich córek.

Gigi Hadid opublikowała zdjęcie córki.

Gigi Hadid opublikowała zdjęcie córki. Fot.Instagram/gigihadid.

Gigi ma bardzo kolorowe mieszkanie i pokój córki nie mógł być wyjątkiem.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Tak Gigi Hadid wyglądała w 6. miesiącu ciąży. Pokazała NAGI ciążowy brzuch

Gigi Hadid zaraz RODZI. Zdradziła, czego nie może przestać jeść

Kolejny aniołek Victoria’s Secret jest w CIĄŻY! Modelka pokazała ODWAŻNE zdjęcie z brzuchem

Kuchnia Gigi Hadid.

Kuchnia Gigi Hadid. Fot.Instagram/gigihadid.

Salon Gigi Hadid.

Salon Gigi Hadid. Fot.Instagram/gigihadid.

Sypialnia Gigi Hadid.

Sypialnia Gigi Hadid. Fot.Instagram/gigihadid.