Gigi Hadid (25 l.) pod koniec września urodziła córeczkę. Modelka chroni prywatność córki, ale przy okazji zagrała fanom na nosach. Uzupełniła profil na Instagramie i zdradziła, jak nazwała córkę, co umknęło uwadze Internautów. Teraz postanowiła pokazać płaski brzuch cztery miesiące po ciąży.

Gigi Hadid zdradziła imię córki DUŻO wcześniej. Nikt tego nie zauważył

Gigi Hadid pokazuje płaski brzuch po porodzie

Gigi Hadid już wróciła do pracy po urodzeniu córki, której dała na imię Khai. Modelka w ekspresowym tempie zrzuciła nadprogramowe kilogramy. Hadid wygląda rewelacyjnie a fanom ciężko uwierzyć, że niedawno pokazywała na Instagramie fotki w zaawansowanej ciąży.

Gigi Hadid zdradziła, jak dowiedziała się o ciąży: „Miałam okropne mdłości”

Hadid opublikowała zdjęcie na Instagramie, na którym odsłoniła płaski brzuch – w zaledwie 4 miesiące wróciła do formy sprzed ciąży i z dumą pokazała umięśniony brzuch.

Praca 9-5 – napisała supermodelka.

Modelka pokazała się w białej stylizacji – jasnych spodniach i krótkim topie w koszulowym stylu. Długie włosy pozostawiła rozpuszczone i delikatnym nieładzie.

Fani w komentarzach zachwycali się jej formą. Gigi Hadid na Insta Story zdradziła, że wróciła do pracy na planie i niebawem będzie można zobaczyć efekty jej najnowszej kampanii.

Dobrze wygląda?

Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Gigi Hadid WYJAWIŁA, jak dała córce na imię

Gigi Hadid z dwoma WÓZKAMI na jednym spacerze?

Gigi Hadid pokazała zdjęcie brzucha dzień przed PORODEM