Blanka Lipińska po wydaniu erotycznych powieści zaczęła pracę nad ekranizacją przedstawionej historii. Zanim film pojawił się na ekranach ruszyła promocja. Stopniowo były wyjawiane informacje o aktorach, a następnie nadszedł czas na wywiady z nimi. W końcu odbyła się także długo wyczekiwana premiera „365 dni”.

Blanka Lipińska o swoich rodzicach – mama jest damą, ale jak trzeba...

Erotyczny box od Blanki Lipińskiej

Film przyciągnął do kin tłumy ludzi. Ile ludzi tyle opinii – tak też było i w przypadku tej projekcji. Jednym się podobał, drugim nie. Blanka postarała się o to, by o filmie mówiło się nie tylko przed premierą, ale także po. Po tym, jak w kinach pojawił się film, został wypuszczony także box nawiązujący do „365 dni”. Za zestaw z limitowanej edycji z okazji premiery filmu trzeba zapłacić 600 złotych.

Próbowaliśmy skontaktować się ze sklepem, by dowiedzieć się, czy box sygnowany nazwiskiem Blanki Lipińskiej sprzedaje się lepiej niż inne tego typu zestawy. Częściej kupują go kobiety czy mężczyźni? Niestety, nie otrzymaliśmy maila zwrotnego ani nie udało się dodzwonić pod wskazany numer. Skusilibyście się na taki box?

ZOBACZ TEŻ:

Bartek Fetysz po przeczytaniu 365 dni: „seksualne upławy Blanki Lipińskiej …) Są fascynujące jak zużyty kondom” (+18 l.)

Otar Saralidze o pracy z Blanką Lipińską: Kazała mi się trzymać tego, co jest w książce

Dramat Blanki Lipińskiej – na premierze 365 dni ścierpły jej palce u stóp i do dziś ich NIE CZUJE

 

Blanka Lipińska/fot. Baranowski/AKPA

Blanka Lipińska/fot. Baranowski/AKPA