Gwiazdorskie cytaty tygodnia
Była już z każdym seksownym facetem od Brada Pitta po Johna Mayera. Nie jest tragiczna, jest niezwykła.
Kathy Griffin o życiu osobistym Jennifer Aniston.
Kogo obchodzi, czy twoja żona w Warcrafcie to w rzeczywistości facet. Jak jest dobra, to nie sprawdzaj pod kapturem.
– Brad Pitt o grach komputerowych w wywiadzie dla magazynu Wired.
Mówią, że dobre rzeczy chodzą trójkami, jak komety, omeny i Jonas Brothers.
– Rainn Wilson
Lubię konie i lubię Obamę. Nie ma w tym nic złego.
– Channing Tatum w wywiadzie dla GQ, o tym, jak jego konserwatywna rodzina zakazała mu mówić, że głosował na Baracka Obamę
Ciągle mi to powtarzają: \”Czy ktoś ci już mówił – tylko się nie obraź – że wyglądasz jak młodsza ładniejsza i dużo chudsza wersja Kelly Osbourne?
– Kelly Osbourne
Rainn Wilson najlepsze ale i tak nie porywa
Rainn Wilson ma najlepszy tekst ! 😀
he he he dobre dobre
beznadziejne xd
dziwne? xD..
Rainn Wilson, Kelly Osburne chyba najlepsze ;]
Eee… Nie kumam raczej xD
Pitt najlepszy 🙂 ahahaha !!!!!!!!!!! XD
Nie moge patrzec na te Aniston. Gdyby nie to ze kiedys byla zona Brada to nikt by o niej nie pisal….
najlepszy cytat z Obamą i Jonas Brothers xDDD
nie rozumiem …
Lubię konie i lubię Obamę:)
Kelly najlepsza 😀
Brad Pitt i Rainn Wilson na plus:)
Mówią, że dobre rzeczy chodzą trójkami, jak komety, omeny i Jonas Brothers.- to jest dobree xD
nie tak glupie,jak zabawne.
Rainn Wilson najlepszy xD
haahaha dobre dobre
Kogo obchodzi, czy twoja żona w Warcrafcie to w rzeczywistości facet. Jak jest dobra, to nie sprawdzaj pod kapturem.– Brad Pitt o grach komputerowych w wywiadzie dla magazynu Wired. To mi się podoba:).
Rainn Wilson wymiata xDD
Mówią, że dobre rzeczy chodzą trójkami, jak komety, omeny i Jonas Brothers.– Rainn Wilson – hahahahahha xDDD