Honorata Skarbek pod koniec lipca ujawniła, że jej mama zachorowała na nowotwór – wykryto pod pachą guza. Bożena Skarbek musiała przejść chemioterapię.

Mama Honoraty Skarbek ma raka

Honorata Skarbek ZDRADZIŁA, jak schudła 11 kilogramów w 2 miesiące

Moja mama jest kolejny raz podczas leczenia, ma zalecone cztery najmocniejsze chemie, zapewne po dwóch znowu straci włosy. Przed nami znowu walka, z którą jestem przekonana, że sobie poradzimy! Wysyłajcie pozytywną energię i myślcie o niej ciepło – powiedziała Skarbek.

Bożena Skarbek przez ten czas nie udzielała się publicznie. Influencerka starała się uszanować decyzję mamy, ale namówiła ją, żeby podzieliła się historią o swojej chorobie. Pod koniec lipca Pani Skarbek opublikowała 20-minutowy filmik na Instagramie, w którym opowiedziała o zmaganiach się z chorobą. Okazało się, że siedem lat temu stwierdzono u niej nowotwór piersi.

View this post on Instagram

Sandały i podkolanówki?? 🥴 Fiolet, krata a to wszystko „oplute” nutką pomarańczy. Dziwne miny, dziwne spojrzenia! TAK! Właśnie tak! Bo trzeba zakręcić trochę tym nudnym, szarym, smutnym światem 🤓 Jestem świadoma tego, że nie każdy odważy się na taki ruch- no, ale ja nie jestem każdy🤷‍♀️ Nie wzruszają mnie dziwne miny i spojrzenia otaczających mnie ludzi. Ubieram się zawsze i wyłącznie dla siebie, bawię się modą, eksperymentuje a tym samym inspiruje inne dziewczyny, kobiety żeby się odważyły „kolorowo zwymiotować” na hejty, na ten szary świat. Pokazac nudzie z gracją środkowy palec🖕. Walić to!! Kochani życie to jest chwila, chwila która przemija jak za pstryknięciem palca. Czary-mary i albo już ledwo łazisz, albo przewrotny los-chochlik😈znowu pod nogi rzuci Ci kłodę, żebyś się nieźle poturbowała. Dlatego nie bój się siebie, tego co Ci w duszy gra. Wywal to zewnątrz, w taki sposób jaki chcesz- śpiewaj, maluj, inspiruj, ubieraj się tak jak chcesz. Bo nikt za Ciebie nie przeżyje życia!! Podoba się Wam mój niepoprawny, kolorowy optymizm?💜💜💜 #totwojezycie #eranowychkobiet #eranowychkobietklub #kolorowo #mojezycie #lato #idealnienieidealna #tonnyteam #silnakobieta #strongwomen #colors #glasses #youlookgood #fashionstyle #modeblog

A post shared by Bożena Skarbek (@bozenaskarbek) on

Teraz mama Honoraty Skarbek udziela się w mediach społecznościowych. Stara się zmotywować kobiety cierpiące na nowotwór. Pokazuje, że bez włosów też mogą dobrze wyglądać. Widzimy, że Pani Bożena uwielbia bawić się modą i jest to to dla niej swego rodzaju terapia.

Honorata Skarbek przeżywa, bo przybrała na wadze: „Przytyłam chyba ze 100 kilogramów”

View this post on Instagram

Chce dzisiaj pokazać Wam mini-fotki te, które miały być na wczorajsza zabawę @karolina_domaradzka . Dla mnie to było nowe, fajne doświadczenie-taka kraina Nibylandii🧚‍♀️🧚 W ostatniej jednak chwili zrezygnowałam z tych zdjęć-dając te, które widziałyście. Moja głowa to kolorowy świat, pełen dobrych ludzi, wspierających się silnych kobiet! To świat bez hejtów, oceniania kto, jaki jest. Chcesz założyć walonki do szortów, czy jedwabną piżamową sukienkę zimą do futra? ZAŁÓŻ!! Nikt nie ma prawa Cię oceniać a napewno krytykować! Konstruktywna opinia? Bardzo proszę! Wczoraj również na jednej z fotek „obnażyłam siebie i swoją dusze” siebie jako kobietę silną, nie smutną-ale pewną siebie. Zawsze byłam osobą kontrowersyjną, ale uczciwą. Zawsze głośno mówię o tym, że my kobiety to niesamowita siła, to miłość, to opieka. Radzimy sobie ze wszystkim, cieszymy się, upadamy-potem wstajemy silniejsze i zaczynamy na nowo!! #bialyobuw #peruki #silnakobieta #calaja #inspiracje #rajstopy #wzory #detale #fashion #details #tights #wig #pinkwig #inspiration

A post shared by Bożena Skarbek (@bozenaskarbek) on

Jeden z postów udostępniła Honorata Skarbek. Napisała: „A u Was co? dalej zły nastrój i zepsuty dzień z powodu bad hair day? Proud od my mummy @bozenaskarbek„.

Honorata Skarbek urządza kolejne MIESZKANIE. Pokazała pierwsze meble