Ich Troje jest jednym z najbardziej kultowych zespołów polskiej sceny muzycznej. Od 1995 roku są mniej lub bardziej aktywni na scenie –  w ciągu tych wszystkich lat przez zespół prześlizgnęło się już pięć wokalistek: Magda Femme, Justyna Majkowska, Anna Świątczak, Justyna Panfilewicz i Agata Buczkowska.

Ich Troje z Anną Świątczak

Michał Wiśniewski znów zostanie OJCEM!

Ostatnio Michał Wiśniewski niepodziewanie oświadczył, że do zespołu wraca Anna Świątczak – od 2003 do 2010 roku była wokalistką w zespole „Ich Troje„, w 2006 roku poślubiła Michała Wiśniewskiego, z którym rozwiodła się w 2011 roku.

Anna Świątczak WRACA do zespołu Ich troje – trzecia żona zaśpiewa z Michałem Wiśniewskim

Lider zespołu podczas transmisji live na YouTube powiedział, że Agata Buczkowska jest nieobliczalna i podobno wytoczyła mu sprawę w sądzie.

Agata Buczkowska postanowiła odnieść się do słów Wiśniewskiego:

Zostało powiedziane na tej transmisji, że jestem osobą nieobliczalną i ponoć wytoczyłam sprawę sądową do Michała W. Nie ma żadnej sprawy sądowej kochani, chyba że jeszcze się o tym dowiem, ale nie jest to sprawa wytoczona z mojej strony. (…) Dlaczego nikt na ich transmisji nie powiedział, że ja dostałam przymusowe wolne od listopada 2019 roku do kwietnia 2020 roku. Przymusowe wolne od koncertowania, z wyjątkiem dwóch koncertów: jednego sylwestrowego i jednego akustycznego – ujawnia.

Agata tłumaczy, że dostała do podpisania kolejne umowy z bardzo wysoką karą za złamanie zasad:

Zostało mi zarzucone to, że się nie angażuję w zespół. Przyjęłam to do wiadomości i skupiłam się na sobie. (…) Dostałam nowe umowy do podpisania, pomijając fakt, że stare umowy obowiązywały mnie jeszcze przez dwa lata. W nowych umowach było napisane, że jeśli złamię którykolwiek z paragrafów, będę musiała zapłacić 500 tys. zł. Mnie na to nie stać. Nie zgodziłam się więc podpisać nowej umowy, skoro obowiązywała mnie poprzednia. (…) Z dniem 19 sierpnia przestaję pełnić funkcję wokalistki zespołu Ich Troje. Nie jest to dla mnie miłe, bo oddałam całe serce, a zostałam nazwana osobą nieobliczalną – powiedziała rozżalona Buczkowska.