Michał Wiśniewski usłyszał zarzuty za wyłudzenie pożyczki na 2,8 mln zł ze SKOK-u w Wołominie? Jak donosi „Super Express”, podobno zamieszana jest też w to była żona artysty, Anna W.

Mama Michała Wiśniewskiego o EX syna. Nie ze wszystkimi się dogadywała

Michał Wiśniewski będzie tłumaczył się przed prokuraturą

Michał Wiśniewski miał ubiegać się o kredyt na 2,8 mln złotych w 2006 roku. Jak podaje tabloid, piosenkarz złożył wtedy nierzetelny wniosek z nieprawdziwymi informacjami, na dodatek nie spłacił pożyczki w wysokości prawie 3 mln złotych.

Lider „Ich Troje” odniósł się do wielu publikacji w mediach. Zapewnia, że nie zostały mu przedstawione żadne zarzuty, ale potwierdza, że był klientem SKOK-u:

Odnosząc się do informacji o rzekomym postawieniu mi zarzutów prokuratorskich w związku ze sprawą SKOK Wołomin, oświadczam, że nie zostały mi postawione zarzuty ani niczego nie wyjaśniałem w sprawie, o której Pan napisał w mailu a później w artykule. Jeżeli dojdzie do mojego przesłuchania, wszelkie okoliczności zostaną wyjaśnione organom ścigania – zapewnia.

Mandaryna zorganizowała urodzinową niespodziankę dla Xaviera. Zaprosiła nawet Polę

Potwierdza, że SKOK udzielił mu 15 lat temu kredytu i zapewnia, że go spłacał, ale…:

Ze względu na utratę płynności finansowej pojawiły się opóźnienia w spłacie przedmiotowego kredytu, jak również innych zobowiązań. Utrata płynności finansowej nie jest przestępstwem, a łączenie mnie z medialną sprawą nieprawidłowości w SKOK Wołomin, w mojej ocenie, służy nagłośnieniu sprawy i ubarwieniu jej na czerwono. Przeżyję i to – oświadczył Wiśniewski.

Warto przypomnieć, że Wiśniewski przyznał się w 2018 roku, że „przehulał” aż 35 mln zł i jest bankrutem! Z kolei w latach 90. za oszustwa finansowe dostał rok i osiem miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu i 450 tys. zł kary.

Michał Wiśniewski zachwyca się chłopakiem Fabienne. Dodał ich wspólne zdjęcie

Daj żyć kulturze

Michał Wiśniewski Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Michał Wiśniewski i Ania Świątczak Fot. Piętka Mieszko/AKPA