Michał Wiśniewski jakiś czas temu niepodziewanie oświadczył, że do zespołu wraca Anna Świątczak – od 2003 do 2010 roku była wokalistką w zespole „Ich Troje„, w 2006 roku poślubiła Michała Wiśniewskiego, z którym rozwiodła się w 2011 roku.

Michał Wiśniewski o Agacie Buczkowskiej

Anna Świątczak WRACA do zespołu Ich troje – trzecia żona zaśpiewa z Michałem Wiśniewskim

Michał Wiśniewski podczas niedzielnej transmisji live na YouTube powiedział, że Agata Buczkowska jest nieobliczalna i podobno wytoczyła mu sprawę w sądzie. Była wokalistka „Ich Troje” odniosła się do słów Michała na swoim Instagramie. Jej wypowiedź przeczytasz w naszym artykule: „Ich Troje z nową WOKALISTKĄ. Agata Buczkowska ujawnia kulisy pracy z Michałem Wiśniewskim”.

Michał Wiśniewski zbiera pieniądze na nową płytę

Dzisiaj lider zespołu „Ich Troje” wydał oświadczenie na Facebooku:

Drodzy Państwo, ze względu na Wasze zapytania zdecydowaliśmy się na ten komentarz. Rozumiemy, że nasza była wokalistka chciała zwrócić na siebie uwagę mediów, który to zamiar został przez nią osiągnięty. Umowa, o której wspomniała Agata polegała na zobowiązaniu się do zachowania poufności odnoście działalności zespołu jak i moich solowych występów. Klauzula poufności (NDA) jest integralną częścią każdego poważnego kontraktu. Tylko osoba, która z założenia zakłada złamanie jego postanowień może obawiać się roszczeń z tego tytułu, gdyż jedyną instancją rozstrzygającą spory jest Sąd a nie żadna ze stron. Pozwólmy zatem wszelkie spory rozstrzygnąć niezwisłym Sądom – tłumaczy.
Postanowił też wyjaśnić, co miał na myśli, mówiąc o Agacie Buczkowskiej „nieobliczalna”:
„Nieobliczalne” czytaj nieprzewidywalne zachowanie Agaty Buczkowskiej stały się codziennością, czego najlepszym dowodem jest jej transmisja na żywo na Instagramie. Rozmowy poprzez media będą tylko wzbudzać kolejne emocje a są one w takich sytuacjach co najmniej nie wskazane.

Dodaje, że życzymy Agacie wszystkiego, co najlepsze i zwraca uwagę, że zaufanie do „najlepszych przyjaciół” powinno być zawsze ograniczone, bo na samym końcu przychodzi samemu odpowiadać za swoje postępowanie, a wszelkiego rodzaju dysputy rozwiązywać za pomocą konwersacji, o którą od miesięcy nie możemy się doprosić.

Córka Michała Wiśniewskiego, Vivienne nagrała piosenkę i teledysk! „Przekaz sztos”

Fani „Ich Troje” podzielili się na dwa obozy – jedni cieszą się z powrotu Ani Świątczak, drudzy zmartwieni odejściem Agaty Buczkowskiej:

  • Aniu, wszystkiego najlepszego z okazji dzisiejszych urodzin i witamy w dorosłym zespole! Amen. – zakończył Wiśniewski.
  • Fani zespołu „Ich Troje” podzielili się na dwa obozy. Jedni cieszą się z powrotu Ani Świątczak, drudzy chcą w zespole Agatę Buczkowską.
  • Od lat xx bo to już minęło 21 lat jak byłam na pierwszym koncercie Ich Troje do dziś nr 1. Ale po odejściu Ani było już tyle wokalistek że do żadnej nie nabrałam sentymentu. A informacja że Ania wróciła sprawiła że odzyły wspomnienia i tylko czekać na lepsze jutro bo teraz inaczej nie będzie.

 

  • Nie chcę się opowiadać po żadnej ze stron, jednak Pan też powiedział o tym publicznie. Gdyby na czacie z Ich Troje nie padł temat odejścia Agaty i jakiś tam szczegółów z tym związanych sama Agata też nie powiedziałaby ani słowa o tym publicznie. Agata jest młodą osobą i ma prawo nie rozumieć wszystkich umów i ich zapisków a Pan jako starsza o ponad połowę od niej osoba powinien jej na spokojnie wszystko wytłumaczyć.

 

  • Jestem bardzo zniesmaczona zachowaniem Agaty, wydawała się taką przemiłą osobą… no ale cóż… pozostaje mieć nadzieję że ta sprawa skończy się dobrze. Pozdrawiam Michał.
  • Szkoda , wspaniała wokalistka

 

  • jestem w szoku nie spodziewałam się tego po Agacie , ale nie ma tego złego dobrze , że Ania wróciła do zespołu dla mnie to Ania była i jest najlepszą wokalistką w tym zespole.

 

  • Ten zespół nie ma szans na stałą wokalistkę. Przyzwyczaiłem się. Agata miała odwagę powiedzieć jak sie traktuje „tą trzecią” w tym zespole. Brawo za odwagę, bo pozostała dwójka nie miała jaj powiedzieć, że nie współpracują już z młodą wokalistką.