Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Katarze 2022 niewątpliwie przejdą dla nas do historii – to właśnie w tym roku, pierwszy raz od 36 lat polskiej reprezentacji udało się wyjść z grupy i awansować do 1/8 finału. Niestety szczęście nie trwało długo, ponieważ po ostatnim przegranym meczu z Francją, polscy piłkarze zakończyli mundial i pożegnali się z Katarem.

Oto co Arek Milik zrobił ze swoją dziewczyną tuż po MŚ. Co za życie!

Kibice wylewają hejt na polskich piłkarzy wrzucających zdjęcia z wakacji po MŚ w Katarze

Ledwie samolot z polską reprezentacją zdążył wrócić z Kataru, gdy okazało się, że duża część naszej drużyny po tych wyczerpujących mistrzostwach postanowiła zrobić sobie wakacje. Prawdziwą burzę wywołało zdjęcie opublikowane na Instagramie przez Annę Lewandowską, która w poście między innymi napisała:

(…) Teraz nadszedł czas na zasłużony odpoczynek.

IG: annalewandowska 

Premier OBIECAŁ polskim piłkarzom MILIONY?! Karolina Korwin-Piotrowska: „To jest KULT PRZEGRYWU”

Nie spodobało się to internautom, którzy nie do końca uważają, że polscy piłkarze „zasłużyli” na odpoczynek:

Brak szacunku do kibiców najważniejsze wakacje po przespacerowanym mundialu…pewnie Robert zmęczony negocjacjami kto ile ma dostać..

 

To była jedna wielka żenada jak Polska grała a zwłaszcza Lewandowski który nie potrafi grać dla reprezentacji jak inni z resztą też. Nie płacą to się nie chce proste. Oczy krwawią od oglądania naszej reprezentacji. Dobrze że to już koniec tej męczarni i pora się zastanowić po co my w tych turniejach bierzemy udział.

 

wakacje to on ma ciagle jak gra w polskiej reprezentacji. Porażka po całości

 

A czym on się zmęczył, człapaniem czy strzelaniem nieudolnie karnych i ich powtórek?!?

 

Przecież Robert odpoczywał na każdym meczu

 

Na odpoczynek zasługuje Szczęsny

 

Robert zapewne spaceruje na urlopie w klapeczkach. Ma mundialu swobodnie takie obuwie też by wystarczyło do stania na połowie przeciwników

 

odpoczynek..po czym?

Jak się jednak okazuje, oberwało się nie tylko Lewandowskim. Na egzotyczne wakacje wybrał się również Arkadiusz Milik z partnerką oraz Krzysztof Piątek, który po rozegraniu na mundialu w Katarze łącznie 26 minut obecnie wypoczywa na Malediwach.

IG: arekmilik

IG: pjona_9

Ile pieniędzy zarobi REPREZENTACJA POLSKI po MŚ w Katarze? Kwota powala!

Również w ich przypadku kibice byli bezlitośni:

Ja bym się wstydził chwalić wakacjami po takim mundialu

 

To jest bezczelność z Waszej, piłkarzy, strony. Zagraliscie dramat na mistrzostwach, ledwo odpadacie a juz za chwile zdjęcia z wakacji…

 

Piękne wczasy i wszystko spoko, ale moglibyście trochę zachować to dla siebie. Kasa wzięta, mecz bez szału i zadowoleni. Chodzi o to, że jest wielu niedocenionych graczy, którzy graliby z pasją i miłością do piłki, do narodu. A teraz wydaje mi się, że nasi piłkarze to ,,celebryci” przegrają czy wygrają, kasa sie zgadza.

 

Wakacje po męczących mistrzostwach

 

Ledwo skończyli kopać, a już połowa na wakacjach. I tak co turniej. Obcykani jesteście

 

Nie, no luz. I pełen dystansik od nas, maluczkich. Ledwie kilkadziesiąt (?) minut gry i od razu wypad na wakacje, żeby nie musieć świecić oczami przed kibicami. Jak już musieliście odpocząć, to mogliście pojechać na wakacje po cichu, na spokojnie, bez tych całych Instagramów. Ale nie, trzeba na bezczela walić fotami, bo przecież Panowie Piłkarze osiągnęli „historyczny wynik” Czuję się zniesmaczony.

 

Wakacje zasłużone może mieć reprezentant Portugalii,Francji,Argentyny czy Anglii którzy osiągną finał MŚ tym bardziej jak ten finał wygrają.A wy polscy zawodnicy po fartownym wyjściu z grupy,po przegranym meczu z Francją odpadacie z MŚ i hop ba zasłużone wakacje.Czym się tu chwalić,to jest jeden wielki wstyd i brak szacunku do otoczenia.

 

Nabiegales się biedaku na mundialu to trzeba odpocząć

 

Większość nie wróciła z Kataru do Polski, aby podziękować Polskim kibicom tylko poleciała od razu na wakacje…

 

Zasłużone wakacje nie ma co

 

Trenować powinieneś a nie leżeć

 

czym sie zmeczyles?

Anna Lewandowska na stadionie w Katarze. To zdjęcie z córkami hitem internetu!

pasekkozak