Anna Lewandowska (32 l.), jak wiele kobiet, uwielbia torebki. Trenerka nie raz pokazywała stylowe modele na swoim Instagramie. Tym razem jej rozmiar zadziwił internautki.

Zdjęcie Anny Lewandowskiej wywołało poruszenie: Będzie Pani miała trzecie dziecko?

Anna Lewandowska z mini torebką

Anna Lewandowska na najnowszym zdjęciu ma zrobione dwa dobierane warkoczyki. Pozuje w długim, szarym płaszczu i masywnych butach. Przez ramię przewiesiła malutką, czarną torebkę z klamrą w kształcie serca – niewiele się do niej zmieści.

Anna Lewandowska w prostym, ale STYLOWYM płaszczu

Wyświetl ten post na Instagramie.

🇵🇱🇺🇸 Listopad, listopad… 🍂To taki smutny miesiąc. Może da się go jednak polubić? ☺ Podpowiem Wam jak nie dopuścić do spadku motywacji. Zapał do działania przychodzi nam łatwo, dużo trudniej jest go jednak utrzymać. Zwłaszcza, gdy pogoda za oknem nie rozpieszcza… 🙈 Warto trzymać się kilku zasad, które pomagają, kiedy tracimy wiarę, że damy radę. ➡️ Monitorujmy postępy i sprawdzajmy, co już osiągnęliśmy. Widzimy wtedy, w którym miejscu na drodze do naszego celu obecnie się znajdujemy i ile jeszcze przed nami. ➡️ Podzielmy drogę do celu na mniejsze fragmenty i za osiągnięcie każdego mini-celu dajmy sobie mini-nagrodę. Najlepiej zróbmy dla siebie coś dobrego. ➡️ Starajmy się często rozmawiać z ludźmi, którzy w nas wierzą. Którzy dodają nam energii i potrafią docenić nasze starania. Otaczajmy się ludźmi, którzy nas wspierają, nie starają się nas oceniać, ani krytykować. Motywujmy się też wzajemnie 💪❤ Ja już po dzisiejszym treningu, a Wy? _________________ November, November… 🍂It's such a strange month. Maybe we can enjoy it after all? ☺ I will tell you how to prevent a drop in motivation. It is worth sticking to a few rules when you lose faith ➡️ Monitor progress and check what you have already achieved. ➡️ Let's divide the path to your goal into smaller pieces and give ourselves a mini-reward for achieving each mini-goal. ➡️ Try to talk to people who believe in you. surround yourself with people who support you. Let's also motivate each other 💪❤ I am already done with training for today, what about you? #motivation #annalewandowska #autumn

Post udostępniony przez 𝗔𝗻𝗻𝗮 𝗟𝗲𝘄𝗮𝗻𝗱𝗼𝘄𝘀𝗸𝗮 (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska protestowała z kobietami w Monachium

Internautki żartują na temat torebki:

  • Ciekawe co Ania spakowałaś do tej pięknej miniaturowej torebki😉🤔😍
  • Torebka na klucze?
  • Ta torebka jest zdecydowanie za duża!🙌🏽😜 ❤️💝
  • Co się nosi w takiej torebce i czy ciężko jest coś w niej znaleźć??😉
  • Jaka gigantyczna torebusia 😍🙈😂😘
  • „Większej” torebki nie było?

Lubicie takie mało praktyczne dodatki?

Anna Lewandowska w szortach

Anna Lewandowska w szortach fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Anna Lewandowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA