Na początku maja Anna Lewandowska po raz drugi została matką. Choć od narodzin Laury minęło dopiero kilka miesięcy, to fani trenerki pomyśleli, że Lewandowska spodziewa się trzeciego dziecka! I że ciąża jest na tyle zaawansowana, że widać jest spory już brzuch.

Anna Lewandowska zdradziła, że nie ma rozstępów po ciąży, ale została jej inna pamiątka na twarzy

Anna Lewandowska w 3. ciąży?

A to za sprawą ostatniego zdjęcia, jakie pojawiło się na profilu celebrytki. Lewandowska zamieściła fotkę z ciążowym brzuchem, ale nie po to, by poinformować, że 3,5-letania Klara i 5-miesięczna Laura będą mieć rodzeństwo. Trenerka wyjaśniła wszystko we wpisie.

Lubię wracać do tego etapu mojego życia. To był świadomie spędzony czas – napisała.

Mimo wyjaśnienia, internautki spojrzały na zdjęcie i pospieszyły z komentarzami, w których napisały, że myślały, że Anna i Robert Lewandowscy znów zostaną rodzicami.

  • Już myślałam, że jesteś w 3. ciąży.
  • Kolejne dziecko?
  • Omg przestraszyłam się, że znowu czyjąś ciąże przegapiłam, jak u Maff.
  • Jesteś znowu w ciąży?
  • Myślałam, że znowu w ciąży.
  • Będzia Pani miała trzecie dziecko? – czytamy w komentarzach.
View this post on Instagram

🇵🇱🇺🇲 Lubię wracać do tego etapu mojego życia🤰❤️To był świadomie spędzony czas. Tym samym, zachęcam wszystkie przyszłe mamy do prowadzenia aktywnego trybu życia. Przypominam, że w mojej aplikacji @Diet_Training_by_Ann z̲n̲a̲j̲d̲z̲i̲e̲c̲i̲e̲ ̲t̲r̲e̲n̲i̲n̲g̲i̲ ̲n̲a̲ ̲k̲a̲ż̲d̲y̲ ̲t̲r̲y̲m̲e̲s̲t̲r̲ ̲c̲i̲ą̲ż̲y̲ ➜ 𝗜 𝘁𝗿𝘆𝗺𝗲𝘀𝘁𝗿 👉 to bezpieczny trening, delikatny, wręcz rozluźniający ➜ 𝗜𝗜 𝘁𝗿𝘆𝗺𝗲𝘀𝘁𝗿 👉 to treningi z naciskiem na koncentrację i właściwą postawę, a także te, opierające się na prawidłowym oddychaniu. ➜ 𝗜𝗜𝗜 𝘁𝗿𝘆𝗺𝗲𝘀𝘁𝗿 👉 ćwiczenia relaksacyjne, poprawiające krążenie oraz niwelujące bóle kręgosłupa. ✅ Świadomość swojego ciała, z całą pewnością przełoży się na bezproblemowe dochodzenie do siebie. Macie na to moją gwarancję👩‍👧‍👧 _______ I like to go back to this stage of my life🤰❤️ It was a great time, I encourage all mothers-to-be to lead an active lifestyle. I would like to remind you that in my @Diet_Training_by_Ann app you can find workouts f̲o̲r̲ ̲e̲a̲c̲h̲ ̲t̲r̲i̲m̲e̲s̲t̲e̲r̲ ̲o̲f̲ ̲p̲r̲e̲g̲n̲a̲n̲c̲y̲.̲ ➜ 𝗧𝗵𝗲 𝗳𝗶𝗿𝘀𝘁 𝘁𝗿𝗶𝗺𝗲𝘀𝘁𝗲𝗿 👉 it is a safe training, gentle, even relaxing. ➜ 𝗧𝗵𝗲 𝘀𝗲𝗰𝗼𝗻𝗱 𝘁𝗿𝗶𝗺𝗲𝘀𝘁𝗲𝗿 👉 training with focus on concentration and proper posture, as well as proper breathing. ➜ 𝟯𝗿𝗱 𝘁𝗿𝗶𝗺𝗲𝘀𝘁𝗲𝗿 👉 improving blood circulation and reducing back pain. ✅ The awareness of your body will surely translate into a smooth recovery. _____ #annalewandowska #babybyann #momoftwo #familytime #pregnant #pregnancy #dietandtrainingbyann #training #pregnancyworkout #workout #safetyfirst

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

ZOBACZ TEŻ:

Robert Lewandowski bawi się z Laurą na kanapie. Ale ona jest już duża!

Anna Lewandowska w idealnej stylówce na jesień: „Znowu ukradłaś mężowi marynarkę?”