Brooklyn Beckham (22 l.) od jakiegoś czasu jest wciąż krytykowany, za wszystko, co tak naprawdę robi. Syn Victorii i Davida Beckhamów był na początku „swojej kariery” modelem, potem zafascynował się fotografią i ogłosił się fotografem. Teraz w czasie pandemii odkrył zaś, że chce być słynnym kucharzem.

Brooklyn Beckham opowiedział o swoich „żenujących” zaręczynach

Brooklyn Beckham wyśmiany

Teraz internet naśmiewa się z faktu, że jego 8-minutowy odcinek bardzo krytykowanego programu kulinarnego, w którym zrobił kanapkę z bajgla podobno kosztował 100 tysięcy dolarów, do produkcji zaangażowanej było aż 62 osoby!

W klipie z Cookin’ With Brooklyn, który nie ma profesjonalnego wykształcenia jako szef kuchni, pokazuje swoim obserwatorom na Instagramie i Facebooku, jak zrobić kanapkę z bajgla z plackiem ziemniaczanym, sałatką coleslaw i smażoną doradą.

Początkujący kucharz

Według New York Post, w filmie pracował zespół profesjonalistów, w tym „producent kulinarny”, który zatwierdza przepisy, 5 operatorów kamery i 9 producentów.

Brooklyn znalazł się ostatnio pod ostrzałem krytyki ze względu na jego często wyśmiewane umiejętności kulinarne, a raczej ich brak. Ostatnio jego występ w popularnym „Late Late Show” został skrytykowany przez kilku profesjonalnych kucharzy, którzy zwrócili uwagę na brak wyszkolenia i podstawowej wiedzy. 

Brooklyn Beckham zmienia swoje życie

Zaś w rzeczonym filmie z kanapką z bajgla Brooklyn tak naprawdę nic nie zrobił, ale po prostu rozsmarował majonez na bajglu i położył składniki na wierzchu. Nie wiedział, jak smażyć ryby, a także słyszano, jak pytał, jak się dowiedzieć, jak robi się placka ziemniaczanego…

Co wy na to?

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz fot. Backgrid USA / Forum

Brooklyn Beckham z narzeczoną w Nowym Jorku.

Brooklyn Beckham, Nicola Peltz, fot.Forum/Backgrid USA.

Brooklyn Beckham fot. twoeyephotos/MEGA / Mega Agency / Forum

Brooklyn Beckham Fot. BACKGRID