Brooklyn Beckham (23 l.) był wyśmiewany wielokrotnie. Internet jest niestety niemiłosierny. Syn Davida i Victorii Beckhamów próbował już wszystkiego, przechodząc od piłkarza do modela, od fotografa do szefa kuchni ze względu. A wszystkie dzięki uprzywilejowanemu stylowi życia.

Brooklyn Beckham będzie miał swoje reality show

Brooklyn Beckham dopiero co pochwalił się, że będzie gwiazdą serialu dokumentalnego, a już teraz prezentuje nową ścieżkę kariery. Dziś zaprezentował światu swój nowy wybór – wejście japońskiego przemysłu alkoholowego. Czemu fani znów nie zostawiają na nim suchej nitki? Brooklyn Beckham zrobił to dzień po tym, jak pokazywał swoim fanom, jak zrobić gin z tonikiem.

Jestem bardzo podekscytowany, mogąc ogłosić, że dołączam do @drinkwesake, nie mogę się doczekać, aż spróbujecie, napisał Brooklyn Beckham.

Brooklyn Beckham reklamuje teraz alkohol

Dziś (poniedziałek) rano Brooklyn Peltz Beckham opowiadał o swoim najnowszym przedsięwzięciu. Przypominamy, że niedawno opowiadał fanom, że w końcu zdecydował się zostać szefem kuchni, mimo że nie miał profesjonalnego szkolenia w kuchni.

Brooklyn Beckham błagał małżonkę, by wystąpić w jej filmie

Dołączenie do WESAKE łączy wiele moich różnych pasji, w tym fascynację Japonią […] Sake wytwarza się w Japonii od ponad 2000 lat i wiedzieliśmy, że musimy uszanować dziedzictwo, tradycję i silny związek z japońską kulturą, mówił w social mediach.

Niestety, jak to u niego bywa, nie był konsekwentny, bo dzień wcześniej uczył robić swoich followersów „bardzo eksperymentalne” drinki – gin… niespodzianka! Z tonikiem. Czy on nie ma obok siebie kogoś ze zdrowym rozsądkiem?