Brooklyn Beckham (23 l.) został znów skrytykowany i określony „odszczepionym od rzeczywistości”, kiedy użył obfitej ilości świeżych trufli do przygotowania tagliatelle w swoim najnowszym filmiku na Instagramie.

Stało się! Brooklyn Beckham znów zmienił zawód

Syn Davida i Victorii Beckhamów robi wszystko, co w jego mocy, aby rozpocząć karierę kucharską i często korzysta z mediów społecznościowych, aby pochwalić się swoimi kreacjami kulinarnymi. Niestety nie idzie mu najlepiej. Początkujący szef kuchni w ostatni piątek podzielił się swoim najnowszym przepisem, w którym pokazał, jak robi kremową pastę z truflami.

Jednak jego fani ostro skrytykowali go za to, że pokazuje, jak gotować przy użyciu luksusowej trufli jako składnika podczas kryzysu związanego z kosztami utrzymania i życia na całym świecie, „W mojej kuchni nie ma czegoś takiego jak za dużo trufli”, napisał.

Brooklyn Beckham zbyt luksusowy na te czasy?

„Szkoda, że nie stać mnie na na :nie ma czegoś takiego jak za dużo trufli”, napisał jeden. Inny użytkownik social mediów dodał, „Jesteśmy w kryzysie kosztów życia na Brooklynie”.

Brooklyn znów wyśmiewany, „zobaczcie jak gotuje spaghetti”

Według szacunków z 2021 r., zimowa czarna trufla ma średnią cenę 90 złotych za uncję, podczas gdy czarna trufla bordowa kosztuje ok. 110 złotych za uncję. Chociaż nie wiadomo, jakiej dokładnie użył w swoim przepisie Brooklyn – cena powala.

Większość ludzi nie może sobie pozwolić na trufle. Pracowałem jako szef kuchni to co robi jest bardzo podstawowe. Chciałbym go zobaczyć, jak poradziłby sobie w pracy w prawdziwej kuchni restauracyjnej, dodał następny.