Brooklyn Beckham (23 l.) został rozszarpany na strzępy w internecie po porównaniu sera z masłem podczas jednego z jego filmów o gotowaniu. To kolejna gafa aspirującego kucharza, który o gotowaniu dosłownie nie wie nic.

Internet śmieje się z Brooklyna Beckhama – co tym razem?

Brooklyn Beckham zaliczył kolejną gafę w gotowaniu

Najstarszy syn Beckhamów jest aktualnie (ZNOWU) w centrum zainteresowania, a wszystko po artykule, który pojawił się w „The Sunday Times”. W swoim programie „Cookin’ With Brooklyn”, w którym uczy robienia makaronu powiedział: „Uwielbiam ser, jest jak masło”, co zaskoczyło widzów, nikt nie wiedział, co miał na myśli.

W sieci pojawiły się nie tylko komentarze skonsternowanych widzów, ale i prawdziwych kucharzy i zawodowców, którzy opowiedzieli się za tym, by „dzieciak po prostu dał sobie spokój z gotowaniem”.

Beckhamowie to pośmiewisko?

Ta uwaga wprawiła media społecznościowe w szał, a jeden z nich skopiował „cytat Beckhama” i udostępnił go na Twitterze z komentarzem: „Nikt nie pracuje ciężej, niż Brooklyn Beckham”.

Brooklyn Beckham mówi o swoich „żenujących” oświadczynach

W sieci powstał również haszhtag #profoundbeckhanism, co znaczy „głęboki beckhanizm”. Dokładnego wyjaśnienia frazy można się tylko domyślać, chociaż jest dość jednoznaczna.

Brooklyn Beckham

Brooklyn Beckham fot.The Mega Agency / Forum

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz Fot. SL, WCP / BACKGRID / Backgrid USA / Forum