Izabela Janachowska ponad rok temu została mamą i powitała na świecie syna, Christophera Alexandra. Od narodzin chłopca ekspertka od ślubów wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że syn stał się jej oczkiem w głowie, a ona świetnie odnajduje się w roli mamy. Swoje słowa zdaje się potwierdzać w mediach społecznościowych, gdzie regularnie dokumentuje wspólnie spędzony czas z dzieckiem.

Izabela Janachowska o najgorszej rzeczy na swoim ŚLUBIE

Izabela Janachowska o powiększeniu rodziny

Choć macierzyństwo sprawia wiele radości Izabeli i chciałaby dać Christopherowi brata lub siostrę, to przyznaje, że na razie nie jest to najlepszy czas na powiększanie rodziny. W rozmowie z magazynem „Flesz” opowiedziała nieco o swoich obawach.

Dziś świat nie sprzyja rodzeniu dzieci. Taka decyzja wymaga od nas, kobiet, odwagi, zwłaszcza w czasie epidemii oraz w kontekście najnowszych obostrzeń Trybunału Konstytucyjnego. Myślę, że wiele kobiet, które planują powiększenie rodziny, czują się jak ja. Boją się i są rozdarte. To trudny moment na podejmowanie decyzji o zajściu w ciążę – wyznała.

Jak też dodała, przed kolejną ciążą powstrzymuje ją nie tylko obecna sytuacja w kraju i decyzja Trybunału Konstytucyjnego. Janachowska wyjaśniła, że ona i jej mąż, Krzysztof Jabłoński, na razie są pochłonięci pracą i połączenie zawodowych obowiązków z opieką nad noworodkiem byłoby dla nich bardzo trudne.

Oboje z mężem jesteśmy zapracowani i dużo uwagi poświęcamy Chrisowi. W tym momencie nie bardzo wyobrażam sobie, jak mogłabym zorganizować nasze życie, gdyby pojawiło się drugie dziecko. Może więc za rok? – dodała.

ZOBACZ TEŻ:

Izabela Janachowska po raz pierwszy mówi o utracie ciąży: „Do dziś czuję w sercu żal i tęsknotę”

Izabela Janachowska pozazdrościła tego zdjęcia Klaudii El Dursi? „Nie mogę się napatrzeć”

Izabela Janachowska z rodziną

Krzysztof Jabłoński, Izabela Janachowska/fot. AKPA

Izabela Janachowska z mężem i synem

Krzysztof Jabłoński, Izabela Janachowska/fot. AKPA