Izabela Janachowska (32 l.) w maju została mamą Christophera Alexandra. Ekspertka ślubna już przed jego narodzinami pokazała mebelki, jakie wybrała do pokoju. Teraz jednak na swoim Instastory zdradziła więcej – pomieszczenie ma piękny wystrój!

Izabela Janachowska na zdjęciach ze spaceru z synkiem – ma chyba NAJPIĘKNIEJSZY wózek z całego show-biznesu

Izabela Janachowska pokazała pokój synka

Pokój chłopca jest urządzony w biało-szarych kolorach. W kątach stoją pluszowe żyrafy, a na suficie wiszą lampy – chmurki, zmieniające kolory. Izabela zdradziła, że synek nie może oderwać od nich wzroku. Nie dziwimy się! Synek gwiazdy śpi w białym łóżeczku ozdobionym czarnymi kokardkami.

Izabela Janachowska o powrocie do pracy

Izabela szybko wróciła do pracy – w rozmowie z Vivą zdradziła, że tego nie żałuje. Kiedy musi iść do biura, zostawia synka z babcią.

Nie mam wyrzutów sumienia. Zostawiam syna w najlepszych rękach. Zresztą nie demonizujmy. Część obowiązków mogę wykonywać zdalnie, nie chodzę do biura codziennie. Jednak większość czasu poświęcam Christopherowi. To, że mam dziecko, nie znaczy, że muszę poświęcić swoją karierę. Nadal chcę żyć swoim życiem, wzbogaconym przez niego, realizować swoje pasje, cele, być aktywna i dobra w tym, co robię.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Izabela Janachowska pokazała SYNKA na okładce Vivy! Mówi o szybkim powrocie do pracy: Nie mam wyrzutów sumienia

Izabela Janachowska pokazuje prawdę o macierzyństwie: Jestem ledwo żywa, mały ma trudny czas

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński świętują 5. rocznicę ślubu. Gwiazda pokazała MNÓSTWO zdjęć z ceremonii