Rząd wprowadził kolejne obostrzenia. Po świętach jeszcze bardziej ograniczono funkcjonowanie hoteli. Dostępne są jedynie dla służb mundurowych, medyków, pacjentów szpitali specjalistycznych, ośrodków COS.

Izabela Janachowska Instagram

Izabela Janachowska pozuje przy choince w welurowym komplecie z piórami: Jak z jakiejś DYNASTII

Izabela Janachowska z rodziną mimo ograniczeń wyjechała na urlop w góry. Jak się można domyślać, musiała coś wynająć, ewentualnie zatrzymać się u kogoś znajomego, chyba że ma własny domek w górach. Specjalistka ślubna podzieliła się zdjęciami w wypadu.

Pierwszy rodzinny spacer w 2021- napisała Janachowska.

Izabela Janachowska wyjechała do Cannes i pokazała się w stylizacji, jak na czerwony dywan

Internauci zaczęli pisać, że oni dostosowują się do zaleceń i pozostają w domu, aby walczyć z pandemią. Z kolei gwiazda wyjeżdża sobie w góry z rodziną.

  • No niby piękne zdjęcia, ale jakoś społeczeństwo ma zalecenia pozostania w domu. Ja też zostałam choć dostałam kilka kuszących propozycji. Pani Izabelo, czy nie myśli Pani, że to troszkę nietaktowne? – napisała obserwatorka.
  • Mysle, ze chodzenie na spacer jest bardzo taktowne wręcz prozdrowotne – odpisała Iza.

 

  • O już naprawdę przesada wszyscy celebryci wyjechali tylko my głupi zwykły naród siedzimy w domach!!! – pisze oburzony internauta.
  • Nie siedźcie! Idźcie na spacer – zaleca gwiazda.

 

  • I na bank masz rodzinę w Zakopanem 😂  Jakiś prywatny hotel po ciemniaku was przyjął za niemałą kasę. Gdy szary Kowalski jadąc na Podhale zarobił by niezliczoną ilość mandatów. No szkoda szkoda, że tak się społeczeństwo dzieli… – pisze kolejny obserwator. 

Izabela Janachowska o powiększeniu rodziny. „Dziś świat nie sprzyja rodzeniu dzieci”