Jada Pinkett Smith ujawniła, że Will Smith przez wiele ostatnich lat przed swoim słynnym uderzeniem na Oscarach nie określał jej mianem „żony”.

Jada Pinkett w separacji z Willem Smithem

Chwile po ataku gwiazdora „King Richard” na Chrisa Rocka podczas wręczania nagród w marcu 2022 roku, wykrzyknął on z miejsca, „Trzymaj imię mojej żony z dala od twoich j******* ust!”

Szok! Will Smith i Jada Pinkett od 7 lat są w separacji

Gwiazda teraz przyznała w wywiadzie nagranym przez NBC, który ma być wyemitowany w piątek wieczorem, że wypowiedzenie przez jej męża słów „moja żona” zaskoczyło ją równie mocno, co samo zdarzenie.

„Po pierwsze, jestem naprawdę zszokowana. Nie nazywaliśmy się nawzajem mężem i żoną od dawna,” powiedziała współprowadzącej „Today”, Hodzie Kotb. „Pracowaliśmy razem nad naprawdę ciężkimi rzeczami,” powiedziała wcześniej tej samej gazecie „People”. „Mamy głęboką miłość do siebie nawzajem i zamierzamy ustalić, jak to dla nas wygląda.”

W 2020 roku pojawiły się doniesienia, że aktorka  i piosenkarz August Alsina mieli „związek”, co skłoniło Pinkett Smith do przyznania, że ona i Smith od dawna byli w separacji.

Will Smith powraca na czerwony dywan po oscarowej aferze. Zapozował z całą rodziną (ZDJĘCIA)

Wydawało się, że para pogodziła się, skoro rozmawiali o swoim „otwartym małżeństwie” i oddaniu sobie nawzajem. Jednak w środę ujawniła, że nadal żyją oddzielnie.

„Nadal próbujemy zrozumieć, jak to jest pomiędzy nami dwoma w kontekście partnerstwa… Jeśli chodzi o to, jak to przedstawiamy ludziom? Jeszcze tego nie rozgryźliśmy,” wyjaśniła. Ana Navarro, współgospodyni „The View,” nazwała to przyznaniem się do separacji „chwytem finansowym”, ponieważ nastąpiło to tuż przed premierą nowej książki Pinkett Smith, „Worthy”.

Jada Pinkett Smith reaguje na aresztowanie w związku z zabójstwem Tupaca

„Myślę, że jest w relacji z własnym kontem bankowym, ponieważ za każdym razem, gdy potrzebuje zwiększyć oglądalność ‚Red Table [Talk]’, za każdym razem, gdy musi sprzedać książki, wypuszcza te bombowe informacje,” powiedziała Navarro w środę. „Uważam to za niesmaczne, i powiem wam tak, ‚Uważajcie na tych, którzy udają, że mają doskonałe małżeństwo’”. Współgospodyni Sunny Hostin nie zgadzała się, zauważając, że ujawnianie wszystkiego to to, co robi autor w swojej autobiografii.

Wiadomo, co Will Smith robi w Indiach. Powód bardzo zaskakujący

„Myślę, że to bardzo odważne. Myślę, że ma to mniej wspólnego z pieniędzmi. Ma wystarczająco dużo pieniędzy”, powiedziała prawniczka.