Jada Pinkett Smith, ujawniła przyczynę swojej decyzji o zachowaniu tajemnicy dotyczącej swojej separacji z mężem, Willem Smithem. Para aktorów, choć wydawała się być razem, faktycznie żyła osobno od 2016 roku. Ciekawe jest, dlaczego tak długo trwało, zanim świat usłyszał o ich rozstaniu.

Dlaczego Jada i Will ukrywali separację?

Na początek wróćmy do roku 2020, kiedy to Jada i Will otwarcie rozmawiali o jednym z najbardziej skandalicznych epizodów w swoim małżeństwie – słynnym „zamieszaniu”. Wtedy to prawie przekazali światu informację o swojej separacji. Jada Pinkett Smith, ujawniła teraz w rozmowie z Jay’em Shetty w swoim podcaście „On Purpose”, że miała zamiar opowiedzieć o „zamieszaniu” na czerwonej kanapie sama, ale Will zdecydował się dołączyć do niej. Wtedy mieli wspólnie ogłosić, że przez ostatnie lata nie mieszkali razem, a ich związek przeszedł trudny okres.

Szok! Will Smith i Jada Pinkett od 7 lat są w separacji

Niestety, Will Smith w ostatniej chwili zrezygnował z publicznego wyjawienia tej informacji, tłumacząc, że „nie jest gotowy” na to, aby mówić o stanie swojego małżeństwa w programie prowadzonym przez swoją żonę. Jada, choć nie musiała, postanowiła uszanować jego decyzję. „Wiedziałam, że nie jest gotowy na to, aby świat o tym wiedział. Musiałam to uszanować. Właściwie nie musiałam, ale chciałam,” wyjaśniła aktorka.

Dlaczego więc taka długa cisza na temat ich separacji? Jada wyjaśniła, że postanowiła zachować to jako swoją prywatną sprawę, nawet jeśli to utrwalało opinię, że była tą która zdradziła.

„Wiedziałam, że jestem gotowa pozbyć się wizerunku, który stworzyłam wokół siebie. Ten wizerunek postawił mnie w złotej klatce. Musiałam kontynuować swoją drogę, musiałam podążać swoją ścieżką, jednocześnie szanując fakt, że Will nie był gotowy. Powiedziałam więc: ‚Wiesz co, to i tak mój bałagan, więc zniosę tę presję, bo w końcu i tak by się pojawiła’.”

Andziaks pokazała, jak będzie wyglądać jadalnia w nowym domu

To wyjaśnienie Jady przychodzi po tym, jak w wywiadzie z Hoda Kotb w NBC News promowała swoje nowe wspomnienia zatytułowane „Worthy”, gdzie zdradziła światu, że ona i Will żyją osobno od 2016 roku. Warto podkreślić, że aktorka podkreśla, że nie była niewierna w trwającym przez prawie dwie dekady małżeństwie z Willem Smithem.

Para aktorów zawarła związek małżeński w 1997 roku i choć odseparowali się w 2016 roku, pozostają w bliskim kontakcie. Mają dwójkę dzieci: Willow (22 lata) i Jadena (25 lat).

 

Forum

Forum

Forum