Zgodnie z komunikatem prasowym uzyskanym przez People, 51-letnia aktorka wydaje nowe wspomnienia jesienią 2023 roku.

Jada Pinkett pisze książkę

O czym zatem będzie nowa książka Jady Pinkett? Zgodnie z opisem będzie to: „kronika lekcji wyciągniętych podczas trudnej, ale porywającej podróży – przejażdżki kolejką górską z głębin samobójczej depresji na wyżyny osobistego odkrycia i celebracji autentycznej kobiecej mocy”.

Jada Pinkett-Smith celebruje amerykańskie święto łysiny: „Łyse jest piękne”

Pamiętnik, który obecnie nie ma jeszcze tytułu, śledzi Jadę od dzieciństwa do dorosłości, odzwierciedlając zarówno jej karierę zawodową, jak i życie osobiste.

Bez żadnych ograniczeń Jada ujawnia swoje niekonwencjonalne wychowanie w Baltimore – od dziecka dwojga uzależnionych po obiecującą studentkę teatru i brutalną przerwę w jej życiorysie jako drobny handlarz narkotykami – po czym równolegle osiąga sławę u boku jej bliskiego przyjaciela 2Paca. – czytamy w komunikacie. „Potem zakochuje się w Willu Smitha i poślubia go, i zanurza się w macierzyństwo.

Jada Pinkett Smith przerywa milczenie dwa miesiące po oscarowej nocy!

W komunikacie zauważono, że książka zagłębia się w relacje Jady z Willem Smithem – z którym ma dwoje dzieci. 24-letnią Jaden Smith i 21-letnią Willow Smith – a także jej własny „kryzys w wieku 40 lat”.

Sednem tej potężnej książki – kontynuuje informacja, „są dwie nieoczekiwane historie miłosne, jedna to skomplikowane małżeństwo Jady z Willem Smithem, druga to relacja z nią samą.

Jesteście ciekawi?

Will Smith and Jada Pinkett Smith / Forum

Will Smith i Jada Pinkett Smith Fot. DANNY MOLOSHOK / Reuters / Forum

Will Smith i Jada Pinkett Smith na ściance

Will Smith i Jada Pinkett Smith/fot. FORUM