Will Smith uciekł ze Stanów Zjednoczonych do Indii. Will Smith uciekł ze Stanów Zjednoczonych do Indii, gdzie został on sfotografowany po raz pierwszy od incydentu podczas Oscarów. , gdzie został on sfotografowany po raz pierwszy od incydentu podczas Oscarów. Aktor pozował do zdjęć z fanami i uśmiechał się od ucha do ucha. Początkowo nie był znany powód jego wizyty w Azji. Teraz okazuje się, że Will Smith wyjechał do Indii szukać „spokoju, rozwijać swojego ducha i ćwiczyć jogę”.

Will Smith po raz pierwszy sfotografowany od czasu Oscarów

Will Smith uciekł ze Stanów Zjednoczonych do Indii

W sieci pojawiły się spekulacje, że aktor przybył do Indii, aby spotkać duchowego guru Sadhguru J Vasudevę. Jednak w przeciwieństwie do kilku doniesień, Will Smith nie spotkał Sadhguru, co potwierdził rzecznik tego ostatniego. Według zespołu ds. relacji medialnych Sadhguru, Will Smith i Sadhguru nie spotkali się, gdy aktor był niedawno w Bombaju.

Will Smith szuka pomocy

Źródło powiedziało magazynowi „People”, że aktor udał się do Indii „w celach duchowych, aby ćwiczyć jogę i medytację.”

Syn Willa Smitha jest wyśmiewano za to, co powiedział w ostatnim wywiadzie

Z tego, co wiem o Willu, to to, że jest wspaniałym człowiekiem, absolutnie cudownym człowiekiem. Czy jednocześnie ma prawo wejść na scenę i kogoś uderzyć? Absolutnie nie! Absolutnie nie w miejscach publicznych, ludzie idący i wyrażający się w brutalny sposób muszą być absolutnie potępieni – powiedział o incydencie Sadhguru.

Will Smith i Jada Pinkett Smith na ściance

Will Smith i Jada Pinkett Smith/fot. FORUM

Will Smith i Jada Pinkett Smith Fot. DANNY MOLOSHOK / Reuters / Forum

Will Smith i Jada Pinkett Smith Fot. MIKE BLAKE / Reuters / Forum