Will Smith niezręcznie zażartował z syna Jadena w jego 25. urodziny, że jeszcze nie ma dzieci.

„Happy Birthday, J-Diggy. To szaleństwo, że masz już 25 lat?!?! Kiedy miałem 25 lat, miałem dwuletnie dziecko… Tak tylko mówię…Co z tym zrobisz?” – napisał raper „Fresh Prince of Bel-Air” na Instagramie, udostępniając czarno-białe zdjęcie siebie i syna.

Fani szybko zwrócili uwagę na dziwny żart gwiazdora, stwierdzając, że „rodzice są wszyscy tacy sami”.

„Will chce mieć wnuki. Ludzie teraz czekają, aż będą mieć dzieci w wieku 40 lat” – skomentował jeden z fanów. Adrienne Banfield Norris, babcia Jadena i matka Jady Pinkett Smith, również żartowała z komentarza Willa.

„On jest mądrzejszy niż ty” – napisała.

W międzyczasie także Jada opublikowała poruszający wpis dla syna z okazji jego urodzin.

Will Smith żartuje ze swojego syna

„Wszystkiego najlepszego z okazji 25. urodzin mój słodki Jaden” – napisała jego mama, dołączając do tego uroczego zdjęcia z młodszą Jadą i małym Jadenem.

 

Will, 54, ma syna Jadena i córkę Willow, 22, z Jadą. Ma również syna Treya, 31, z byłą żoną Sheree Zampino. Nie wiadomo, czy Jaden jest obecnie singlem czy spotyka się z kimś. W przeszłości Jaden romantycznie związana z osobami takimi jak Sarah Snyder i Odessa Adlon. W 2018 roku Jaden twierdził także, że spotyka się z Tylerem, The Creatorem.

Will Smith powraca na czerwony dywan po oscarowej aferze. Zapozował z całą rodziną (ZDJĘCIA)

Choć Will i Jada nie mają jeszcze wnuków, to więzi rodzinne wzmacniają w zaskakujący sposób. Mowa tutaj o psychodelikach. Jak wcześniej donosił Page Six, Jaden ujawnił w zeszłym miesiącu, że to jego matka wprowadziła rodzinę w świat narkotyków halucynogennych.

„Myślę, że to właśnie moja mama była pierwsza, która podjęła ten krok dla rodziny” – powiedział na konferencji naukowej Psychedelic Science w Denver.

Leonardo DiCaprio spotyka się z Instamodelką. To była dziewczyna Jadena Smitha!

„To była ona przez bardzo, bardzo długi czas, a potem stopniowo wszystko się rozwinęło i każdy znalazł swoje własne sposoby.” Piosenkarz „Icon” podzielił się również tym, jak dzięki stosowaniu psychodelików zbliżył się do swojego rodzeństwa.

Dziewczyna Jadena Smitha ma wiele do pokazania (FOTO)

„Ale poziom miłości i empatii, które mogę dla nich poczuć podczas doświadczania [psychodelików] i poza tymi doświadczeniami, jest czymś głębokim i pięknym” – powiedział. „To naprawdę pomaga nam otworzyć nasze umysły, porzucić stare sposoby myślenia, które doprowadziły nas do wielu tych kłótni, i otworzyć się na rozwiązanie i rozluźnienie aż do całkowitego uwolnienia.”