Jada Pinkett-Smith (52 l.) ujawniła właśnie, że ona i Will Smith (55 l.) są w separacji… od 7 lat, „Wciąż się nad tym zastanawiamy”, wyznała w wywiadzie do najnowszego magazynu People.

Will Smith krytykuje 25-letniego syna, że jeszcze nie ma dzieci

Wykonywaliśmy razem naprawdę ciężką pracę. Po prostu bardzo się kochamy i zamierzamy dowiedzieć się, jak to będzie wyglądać w naszym przypadku, wyznała Jada Pinkett-Smith, dodając, że „nadal żyją osobno”.

Pinkett Smith powiedziała, że pomimo słynnego wybryku Smitha na gali Oscarów 2022, który początkowo uznała za „skecz”, zawsze będzie wspierać aktora, „Będę u jego boku”.

Dodała także, że dopiero, gdy Will Smith wrócił na swoje miejsce, uświadomiła sobie, że atak na Chrisa Rocka, który zażartował z jej łysienia plackowatego, był autentyczny.

Otwarty związek Willa Smitha i Jady Pinkett

Chociaż para była w separacji od lat, wraz z rodziną nigdy nie dała do zrozumienia, że w ich małżeństwie są jakieś problemy. Para z dziećmi uczestniczyła w wydarzeniach na czerwonym dywanie, a nawet razem kupiła nową posiadłość. Zaś w 2020 roku Pinkett-Smith wyznała, że miała romans, na który, jak twierdziła zdobywca Oscara wyraził zgodę.

Will Smith opowiada o tragicznym dzieciństwie

W jednym z wywiadów Will Smith wyznał, że z Jadą Pinkett są w otwartym małżeństwie, ponieważ wierzą, że ich związek nie powinien „przypominać więzienia”.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: