Przedwczoraj gruchnęła wiadomość, że Edward Miszczak (65 l.) związał się z Anną Cieślak (39 l.), aktorką dobrze znaną widzom serialu „Na wspólnej”, gdzie gra Joannę. Jej stryjem jest Bronisław Cieślak, dziennikarz i aktor znany z „07 zgłoś się” i z serialu „Malanowski i Partnerzy”. 

Bronisław Cieślak o Edwardzie Miszczaku

Kim jest nowa partnerka Edwarda Miszczaka, Anna Cieślak? Zasłynęła w filmie TVN-u!

Anna Cieślak mówiła kiedyś w wywiadzie dla „Urody życia”, że wujek nie był zadowolony, że chce zostać aktorką:

Odradzał mi zawód aktorki jako trudny dla kobiety. Ale kiedy lata później, w 2014 roku, przyszedł do Teatru 6. piętro na „Zagraj to jeszcze raz Sam”, wszedł po spektaklu do garderoby i powiedział – „No, panna, myliłem się, Dajesz radę” – wspominała w „Urody życia” Anna Cieślak.

Edward Miszczak od 20 lat związany z TVN – jaki jest prywatnie? ” Gawędziarz, pracoholik i choleryk”

Bronisław Cieślak teraz zabrał głos na temat nowego partnera Ani, Edwarda Miszczaka. Jak się okazuje, są dobrymi znajomymi:

Znam Edwarda niemal 100 lat, jeszcze z jego krakowskich czasów, toteż nie jest to dla mnie nowa osoba. To prawy człowiek, więc się nie martwię o Anię. O ich związku dowiedziałem się już jakiś czas temu, więc mnie to nie zaskakuje. Życzę im wszystkiego najlepszego – powiedziała Bronisław Cieślak w rozmowie z „Faktem”

Anna Cieślak 5 lat temu była zaręczona z 7 lat młodszym Przemysłem Wyszyńskim – doktorem z dziedziny sztuk teatralnych i wykładowcą na warszawskiej Akademii Teatralnej. Para zaręczyła się w lipcu 2015 roku, a poznali się rok wcześniej podczas prób do spektaklu „Król Lear” w Teatrze Polskim.

Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi Big Brothera – Edward Miszczak o zawodowej przyszłości gwiazdy

Bronisław Cieślak

Bronisław Cieślak. Fot. AKPA