Krzysztof Jackowski, najpopularniejszy polski jasnowidz, regularnie jest w kontakcie ze swoimi obserwatorami i przekazuje swoje najnowsze wizje. Tym razem powiedział, jak według niego będzie wyglądała nadchodząca zima.

Przerażająca przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego na listopad: Czeka was coś o wiele gorszego

Krzysztof Jackowski o zimie 2020

Krzysztof Jackowski przypomniał, że według niego lato miało być kapryśne i to się sprawdziło – w lipcu pogoda była burzowa i deszczowa. Jasnowidz przepowiada, że zima ma być ciepła, ale będzie inna niż wszystkie – nie z powodu pogody.

Jaka będzie zima? Mówiłem o lecie w tym roku, że będzie bardzo kapryśne, to mówiłem w okresie lutego. Że będzie bardzo kapryśne, zmienne i nie do końca piękne. Deszczowe w pewnych momentach. Czyli nie będzie takie, jak było poprzednie: bardzo suche i ciepłe, które też zapowiedziałem, że będzie takie. Jaka będzie zima? Ta zima będzie inna, niż wszystkie. Nie z powodu pogody. Ciepła. Bogu dziękować, ze ciepła, akurat w tym roku. Ja mam wrażenie, że zima ogólnie będzie ciepła. Jak na zimę będzie ciepła. Nie wiem, czemu grudzień mi się kojarzy w miarę przyjemny, ciepły. Zimą ciepło to plus 5, plus 6, plus 2. Inna zima, jak wszystkie.

Krzysztof Jackowski o szczegółach poszukiwań Piotra Woźniaka-Staraka. Ile otrzymał pieniędzy od Staraków?

Takie temperatury zimą to ostatnio standard w naszym klimacie. Niestety, Jackowski nie powiedział, dlaczego zima ma być „inna niż wszystkie”…

Krzysztof Jackowski w "Pytaniu na Śniadanie"

Krzysztof Jackowski w „Pytaniu na Śniadanie” fot. Krzysztof Kuczyk / Forum

Nagranie programu Telewizji Polskiej TVP2 "Pytanie na sniadanie" - Krzysztof Jackowski

Nagranie programu Telewizji Polskiej TVP2 „Pytanie na sniadanie” – Krzysztof Jackowski fot. Maciej Biedrzycki / Forum

Krzysztof Jackowski - niepokojąca przepowiednia na listopad 2020

Krzysztof Jackowski przepowiada zimę fot. AKPA