Jennifer Aniston (51 l.) kolejny raz uchyliła rąbka tajemnicy i opowiedziała, tym razem Jimmy’emu  Kimmel’owi – co robi w domu. Jen przyznała, że od trzech tygodni nie wychodziła i samoizolacja nie jest dla niej problemem. No tak, mając taki dom my też moglibyśmy z niego nie wychodzić! 🙂

Trener Jennifer Aniston zdradził SEKRET jej figury. Jakie ćwiczenia wykonuje?

Jennifer Aniston sprząta w domu na kwarantannie

Jennifer Aniston w rozmowie z Jimmy’m Kimmel’em przyznała, że teraz bardzo dużo sprząta w domu. Jenn kupiła swoją posiadłość w 2011 roku. Dom i otoczenie powstały w połowie XX wieku. W domu znajdują się cztery sypialnie, sześć łazienek, czy piwniczka do przechowywania wina.

Jenn ma również do dyspozycji basen i domek dla gości. Z posiadłości otoczonej ogromnym ogrodem roztacza się widok na ocean. Aktorka swój dom, a właściwie rezydencję nazywa swoim sanktuarium.

Piękna łazienka i OGROMNA garderoba – Jennifer Aniston pokazuje na Instagramie SWÓJ DOM

Aktorka w rozmowie z dziennikarzem przyznała, że najtrudniejszą rzeczą – od kiedy siedzi w domu – jest czas spędzony na przeglądaniu mediów, ponieważ ciągłe aktualizowanie informacji na temat pandemii koronawirusa na świecie może być przytłaczające.

Aniston powiedziała, że teraz ogląda wiadomości jedynie z rana i wieczorem.

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston Fot.Forum/Mega Agency

Jen jest taka jak my. Podczas sprzątania też bawi się rzeczami, które właśnie odnalazła. I tak dzięki porządkom znalazła swoją pierwszą taśmę z przesłuchania. Jak powiedziała w rozmowie, nie przeszła dalej ale hello, mówimy o kultowej już roli Rachel z „Przyjaciół”, która na dobre do niej przylgnęła.

Bez wątpienia okres pandemii jest rzadkim czasem, gdy zapracowana aktorka ma wolne i może trochę wyluzować z napiętym harmonogramem.

Wy też sprzątacie, tak jak Jen?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Jennifer Aniston nie nudzi się podczas kwarantanny. Zdradziła, co robi w domu

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston, Fot.Forum/Reuters

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston, Fot.Forum/Zuma Press