Joanna Koroniewska (42 l.) należy do gwiazd, które akceptują siebie w 100%. Aktorka bardzo często pokazuje się bez makijażu, co jednak nie wszystkim obserwatorom przypadło do gustu. Pod jej zdjęciami pojawiają się niewybredne komentarze oceniające jej wygląd. Joasia postanowiła odpowiedzieć na hejt i zrobiła to w typowym dla siebie stylu. Pozytywne podejście nigdy jej nie opuszcza?

Joanna Koroniewska w turkusowym bikini odpowiada hejterce: KOCHAM swój mały biust!

Joanna Koroniewska pokazała się bez makijażu i odpowiedziała na hejt

Joanna Koroniewska słynie z pozytywnego podejścia do życia. Aktorka, jak sama przyznała na Instagramie na przestrzeni lat nauczyła się akceptować swoje ciało i wygląd. Koroniewska wie, co to poczucie własnej wartości i nie pozwala, by hejterskie komentarze odcisnęły na niej piętno.

Gdy pokazała się bez makijażu, nie zabrakło komplementów, jak i wrednych docinek na temat jej wyglądu.

Joanna Koroniewska SPRZĄTA w koronkach i szpilkach: Ale ogień, aż ISKRY lecą

Aśka, pomaluj się i nie strasz ludzi. Ktoś ci chyba wmówił, że jesteś piękna saute. A ty w to uwierzyłaś. To już nie te lata, kochana – napisała jedna z obserwatorek.

Na reakcję Koroniewskiej nie trzeba było długo czekać. Joanna regularnie pokazuje na Instagramie, jakie komentarze dostaje od hejterów i udowadnia, że nie przejmuje się docinkami od anonimowych osób, które chcą jej dogryźć.

Ja nie startuję w wyborach miss- odgryzła się Joasia.

View this post on Instagram

I co ja mogę na to, że najczęściej uśmiecham się TAAAK jak na pierwszym zdjęciu. 🤷‍♀️🤷‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Niekontrolowanie. 😂😂🤫🤭 I co ja mogę, że w niektórych normalnie wzbudza to wręcz agresję. 😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️ Swoją drogą nadal mnie to dziwi. Ale ja nie o tym. #szczeżuja atakuje niemal wszystkich. Piękną Panią z ostatniej foty, która te zdjęcia mi wykonała @paulakulina_artdirection też. 😂😂😂 Paula już niedługo rozpoczyna swój nowy projekt. Mocno trzymam za nią kciuki!! I na pewno Wam tutaj go pokażę!! 💜💜💜🤍Chociaż z jej perfekcjonizmem boję się, że trochę sobie poczekam. 😂😂😂 Zresztą uwielbiam ludzi z pasją!!! A Wasi przyjaciele, znajomi też Was inspirują?!! Ja właściwie z każdą z bliskich mi koleżanek chciałabym czasem zamienić się na pracę i powiem Wam, że gdyby doba miała więcej godzin, miałabym miliard nowych pomysłów na to co jeszcze robić w życiu. 🤔🤔🤔🤭🤷‍♀️🤫💜💜 #dowborybehappy #mama #aktorka #wszędobylska #🤍

A post shared by Joanna Koroniewska – Dowbor (@joannakoroniewska) on

Pozostali fani w komentarzach zachwycali się naturalnym wyglądem aktorki. W dobie Instagrama, najczęściej można zauważyć zdjęcia perfekcyjnie umalowanych i uczesanych gwiazd, naturalność natomiast jest rzadko spotykana. Jednak nie u Koroniewskiej, która dumnie prezentuje swoją twarz bez makijażu.

Joanna Koroniewska o swoim dużym nosie

Najpiękniejszy uśmiech świata!

Ale pięknie wyglądasz.

Wyglądasz mega.

Ty jaka piękna – pisały fanki pod zdjęciem aktorki bez makijażu.

Jednak nie wszystkim podoba się pozytywne podejście do życia Joasi.

Usuń Instagram bo ci szkodzi. Twoje głupkowate miny przyprawiają już zbyt wielu ludzi o mdłości. Serio, nie wiem gdzie ty żyjesz że nie widzisz, że ludzie mają cie tutaj dość. Poza kilkunastoma osobami które zawsze słodzą w komentarzach jest masa ludzi którym twój żałosny uśmiech dosłownie z lodówki wyskakuje – napisała jedna z obserwatorek.

Blokuj i po kłopocie a nie jakieś dyrdymały wypisujesz – odpowiedziała Koroniewska.

Aktorka wiele razy udowodniła, że ma do siebie spory dystans i nie ma zamiaru wchodzić w bezsensowne dyskusje z hejterami. Asia akceptuje siebie taką, jaka jest i nie ma zamiaru zmieniać się z powodu kilku negatywnych komentarzy. Zaraża pozytywnym podejściem do życia i zawsze jest uśmiechnięta.

A Wy, lubicie zdjęcia gwiazd w naturalnym wydaniu?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Joanna Koroniewska pozuje topless w łazience – uciekła przed burzą

Joanna Koroniewska zdradziła, dlaczego nie pokazuje twarzy córek. Zaskakujące wyjaśnienie

Internauci twierdzą, że Joanna Koroniewska złamała ZAKAZ podczas wizyty u fryzjera. „Są równi i równiejsi?”

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor na ściance.

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor/fot. AKPA.

Uśmiechnięta Joanna Koroniewska na imprezie branżowej.

Joanna Koroniewska, fot. Kurnikowski/AKPA.

Joanna Koroniewska w odważnej mini pozuje na ściance.

Joanna Koroniewska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA.