Joanna Krupa już wkrótce urodzi swoje pierwsze dziecko. Prowadząca program Top Model udzieliła wywiadu dla Gali – zdradza szczegóły dotyczące planów po porodzie.

Joanna Krupa straciła bliskiego członka rodziny. Jest pogrążona w żałobie!

Joanna Krupa ciąża

Joanna Krupa (40 l.) wstawiając urocze selfie w lustrze na Instagramie, poinformowała media i fanów o tym, że spodziewa się dziecka. Modelka jest już w zaawansowanej ciąży i nie ukrywa też, że gdy dziecko przyjdzie na świat, będzie dzielić się szczęściem w social mediach.

Joanna Krupa w bikini pokazuje SPORY CIĄŻOWY brzuszek

Joanna dla Gali udzieliła wywiadu dotyczącego przebiegu jej ciąży oraz planów po porodzie.

Joanna planuje poród w USA w domu.

Na razie zamierzam rodzić w domu, z mężem i rodziną, ale zobaczymy, jak się wszystko ułoży. Jeszcze nie rozmawiałam na ten temat z lekarzem. Myślę, że jest na to trochę za wcześnie. Przyznaję, że boję się naturalnego porodu. Pytam znajome, które miały cesarskie cięcie, jak to wspominają. Ale wiadomo, każdy przypadek jest inny i to lekarz ma podjąć decyzję, co jest najlepsze dla matki i dziecka – czytamy w Gali.

Poród w domowym zaciszu, to bardzo popularny trend w Stanach.

Joanna zdradziła również, że zamierza skorzystać z usług doświadczonej niani:

Joanna Krupa zdradziła termin porodu!

Przez trzy pierwsze miesiące będzie z nami mieszkała doświadczona opiekunka. Po to, żebym mogła się wyspać i nie musiała martwić, że nie usłyszę płaczu dziecka – mówi.

Czekamy na pierwsze zdjęcie maluszka na Instagramie!

Źródło: Gala

Wyświetl ten post na Instagramie.

An angel in the making 🤰🏼🙏🏻💞

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)