Joanna Krupa w Polsce jest znana nie tylko z prowadzenia programu „Top Model”, ale także z zamiłowania do zwierząt. Niejednokrotnie brała udział w akcjach charytatywnych i projektach związanych ze schroniskami dla zwierząt, a nawet wydała książkę poświęconą czworonogom „Psie sprawki„.

Joanna Krupa pomalowana w tygrysie paski w obronie zwierząt. Prawie NAGA

Psy Joanny Krupy

Dzisiaj Krupa podzieliła się z fanami bardzo smutną wiadomością. Pożegnała swojego ukochanego pupila – yorka (Rugby). Dla Joasi musi być to traumatyczne przeżycie. Jak można zauważyć na profilu instagramowym Krupy, psiaki są jej oczkiem w głowie, którym poświęca bardzo dużo czasu.

Moje serce jest złamane na setki kawałków, a ja jestem tysiące mil stamtąd. Śpij w spokoju, mały aniołku Rugby. Czasem życie nie ma zbyt wiele sensu. Rzeczy, które kochamy, odchodzą

– napisała Krupa na Instagramie.

Prowadząca „Top Model” przypominała też internautom, że Rugby brał udział w słynnej sesji dla organizacji PETA. Zdjęcie było szeroko komentowana za sprawą odważnej sesji.

Wciąż nie mogę otrząsnąć się z myśli, że cię nie ma i nigdy już cię nie zobaczę. Byłeś idealnym modelem! Jestem pewna, że uratowałeś wiele żyć i zainspirowałeś innych do adopcji

– napisała rozżalona Krupa.

Joanna Krupa pokazuje ciążowy brzuszek – ROŚNIE!

Joasie spotkała tragedia w najmniej odpowiednim czasie. Dwa tygodnie temu modelka poinformowała, że spodziewa się dziecka. Z pewnością stres jest niewskazany.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Belly growing ❤️👼🤰🏼🙏🏻

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)