Joanna Krupa (40 l.) pod koniec zeszłego roku została po raz pierwszy mamą. Razem z mężem przywitała na świecie córeczkę – Ashę -Leigh Presley. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach, a dumna mama chętnie chwali się swoim szczęściem na Instagramie. Tym razem Asia pokazała się w roli, w jakiej nie często można ją zobaczyć. Dopadła ją typowa dla każdej, młodej mamy przypadłość – brak czasu.

Joanna Krupa na spacerze z córką. Pochwaliła się luksusowym wózkiem

Joanna Krupa bez makijażu i ułożonych włosów z córką w łóżku

Joanna Krupa od kiedy została mamą, jest zachwycona z pełnienia nowej roli. Modelka została insta-matką i na swoim profilu udostępnia praktycznie same zdjęcia z córką. Widać, że Asia jest prze szczęśliwa, że może zajmować się dziewczynką.  Czas spędzony z córką daje jej dużo radości.

Jak wiadomo małe dziecko w domu może wywrócić nasz świat do góry nogami. Nie inaczej jest w przypadku Joanny Krupy. Modelka, która zawsze wyglądała perfekcyjnie, z pewnością nie ma już tyle czasu, by dbać o siebie tak jak wcześniej. Teraz musi wystarczyć jej szybki makijaż. Czasami nie ma nawet czasu na mycie głowy, a co dopiero mówić o wymyślnych i eleganckich uczesaniach. Joanna Krupa

Fot.Instagram/joannakrupaJoasia się tym nie przejmuje. Widać, że nie może nacieszyć się córeczką. Zdecydowanie macierzyństwo jej służy. Krupa wygląda naturalniej, stawia na delikatny makijaż i wygodne stylziacje.

Asia udostępniła na swoim InstaStory zdjęcie z porannej pobudki razem z córką. Obie leżą jeszcze w łóżku. Asia jest bez grama makijażu, w piżamie i związanych włosach. Obok leży mała Asha, która jest ubrana w czerwone bodziaki. Dziewczynka i mama mają nawet takie samie miny! Trzeba przyznać, że wyglądają przesłodko.

Joanna Krupa

Fot.Instagram/joannakrupa

Córka Joanny Krupy – Asha-Leigh Presley Nunes:

Widać już podobieństwo małej Ashy do znanej mamy?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Joanna Krupa jest trochę smutna, bo ma mało pokarmu: nie mam za dużo mleka, że mi tryska wszędzie

Joanna Krupa w MINI imprezuje ze znaną aktorką w Hollywood (ZDJĘCIA)

Joanna Krupa pokazała się miesiąc po porodzie; założyła dopasowany kombinezon (ZDJĘCIA)